Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? Mennyit...

Nagyon kövér vagyok? Mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Szerintem kövér vagyok. kb. 170 cm 73kg. Majdnem 12 éves lány vagyok. Nagyon leszeretnék fogyni,de nem tudom hogyan. Mennyit kéne leadnom, hogy szép legyek? Normális válaszokat :)
2012. márc. 16. 21:16
 1/9 A kérdező kommentje:
nagyon kövér vagyok?
2012. márc. 16. 21:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér, de 12 évesen valóban kicsit sok, ha 40 lennél, egyáltalán nem lenne sok. :)

12 évesen úgy tudsz legkönnyebben és legjobban és legegészségesebben lefogyni, hogy kb. 4/5 részét eszed meg annak, amit eddig ettél, és heti 3 órával többet sportolsz, mint eddig.

A szuper diétáknak ne dőlj be, ha valaki koplal, ha fogy is valamennyit, utána többet hízik vissza (jojó-effektus, rá tudsz keresni a neten).

Csodaszerek és fogyasztószerek sincsenek, ha lennének, akkor mindenki beszedné és senki nem lenne kövér. De sok kövér ember van, tehát elhiheted, hogy nincsenek csodaszerek.

2012. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 darida ***** válasza:

Szerintem még nem vagy kövér. Azért 10 kg-mal kevesebb jobb lenne. A fogyáshoz adj magadnak egy évet. Ahhoz, hogy tartósan lecsökkenjen a súlyod, az életmódodat kell úgy alakítani, hogy ne rakódjon rád felesleg.


1 minimális cukor

2 sok fehérje (hal, tej, baromfi)

3 nyers zöldség

4 minden évszakban gyümölcs


Hetente 4-szer úszás, vagy futás, jogging, tenisz, tollaslabda, röplapda stb. alkalmanként 40-45 percig. Az ennél rövidebb ideig tartó mozgásnál még nincs igazi zsírégetés) Leginkább az úszást javaslom. Mozgás nélkül nehéz lesz szépnek lenni, mert nem leszel feszes ott, ahol kellene.

2012. márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. márc. 17. 10:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Elég magas vagy a korodhoz képest, kitudja lehet, hogy még nőni is fogsz, tehát még fejlődésben vagy sokat fogsz még változni.

Az adataid alapján nem vagy kövér, esetleg van egy kis súlyfelesleged, de ha elkezdesz most sportolni és meg szereted, rendszeresen csinálod, akkor 15-16 éves korodra már bombacsaj leszel :))

2012. márc. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég sok! 55 kiló lenne az ideális, kezdj el kocogni, sportolni a barátnőiddel is. amit szívesen csináltok! Akár minden nap suli után: kocogás, kosárlabda, röplabda..stb. ami jól esik.


Amúgy elég fura hogy 11 évesen 170 cm vagy...én 30 vagyok és 11 évesen 149cm voltam....

2012. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát apám is nagyon magas volt kiskorában is és tőle örököltem a feszes bőrt és még azt is h gyorsabban hízok mint mások
2012. márc. 17. 21:19
 8/9 anonim ***** válasza:

kemény fogyókúrát ne csinálj még 12 évesen.

viszont ha rendszeresen aerobikozol vagy futsz az segit neked.:)

2012. márc. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1.!!Jézus,abba a magas égbe ugye ezt nem gondoltad komolyan? :OOO HA 40 kg lenne,tökéletes lenne? :OOO Meg merem kockáztatni,hogyha 40 kg lenne,akkor már kórházban feküdne! Ember,nem korhoz mérjük a súlyt,hanem magassághoz! Pff...-.-"


Kérdező!

Bocsi,egy picit későn írok,azóta már tuti,hogy lefogytál.. :)

170 cm/60 kg tökéletes :) max. 55 kg,de annál lejjebb ne menj :)

Nem mindegy,hogy egy erős csontozatú v. kis törékeny családról beszélünk :) Ha erős csontozat,akkor tökéletes a 73 kg,szerintem! :) Na...jóó... :) 65 és jól fogsz kinézni! :)

Ha kis pici,vékonyka család(amit a magasságodból nem gondolnák),akkor a 55-60 kg tökéletes! :)


Remélem azért segítettem :)

13/L-170 cm/62 kg

2013. febr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!