Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Otthon szinte mindig azt...

Otthon szinte mindig azt hallom, hogy milyen kövér vagyok, milyen sokat eszek, fogynom kéne. Hogyan zárhatnám ezt ki?

Figyelt kérdés
még akkor is mondogatják ha valójában fogytam, mert folyton fogyókúrázok. a bmi-m szerint egészséges a súlyom. utálom magam,mert ha bármit felveszek,mondják hogy mennyire kövérít meg hogy minek vettem meg meg mennyire nem áll jól, mindig ezt hallottam, és sehogy sem tudok pozitívan gondolkozni magamról.
2011. dec. 11. 13:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ja,és amelyik családtagjaim ezt mondják, kövérebbek nálam, de ha hasonló dolgokat mondok nekik,nem érdekli őket,mert ők már úgyis elkeltek,meg nem nézi őket senki.
2011. dec. 11. 13:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem a mai napig ezt mondják, bezzeg amikor betegség miatt csontsovány lettem, akkor meg az volt a baj.
2011. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány centi?
2011. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Két dolog jutott eszembe...


Az egyik, hogy azért csúfolnak, mert (ahogy írtad) ők kövérebbek, mint te, és így próbálják az önbizalmukat növelni...


A másik az, hogy úgy gondolják hogy felszedtél egy kicsit, és így próbálnak arra ösztönözni, hogy leadd. De ha elmondanád nekik, hogy te így érzed jól magad a bőrödben, és fejezzék be, akkor lehet hogy leállnak majd.

2011. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
167 cm 66 kg. és éppen ez az, hogy nem érzem jól magam így a bőrömben. kiskorom óta ilyen vagyok és folyton ezt hallom, és az 5 évvel ezelőtti magamhoz képest fogytam is. akkor alacsonyabb voltam és 75 kiló. de aki meg vékony a családban,annak meg folyton azt mondják hogy milyen vékony meg hogy egyen már többet.
2011. dec. 11. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:

Mert parasztok, sokkal egyszerűbb mást cssztetni, mint magukba nézni, és magukkal törődni.


Nálunk is ez van itthon, mindenkit olyan jól el tudnak mondani mindennek, meg kritizálnak, nemhogy a saját dolgukkal foglalkoznának. Idióták.

2011. dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig ezt mondták régebben... aztán most hogy tényleg meghíztam meg a régi képeimet mutogatják, hogy látod milyen vékony voltál?!


Haha... pedig lehet ha akkor nem teszik tönkre az önbizalmam akkor nem menekülök a zabálásba. Persze ez csak egy oka volt az elhízásomnak.


Hogy zárhatod ki? Jól leoltod őket és közlöd, hogy ők sokkal kövérebbek mint te és hogy te jól érzed magad a bőrödben és hogy basz*djanak meg...! :D

2011. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a 167 cm-hez a 66 sok! ez tény , persze nem tudom rajtad mennyire látszódnak a kilók mert ez attol is függ meg hogy ha sportolsz akkor az izom miatt mivel az nehezebb

kb 57 kilónak kéne lenned szerintem amúgy ha nem érzed jól magad a bőrödben tegyél azért hogy jól érezd magad és azután azok akik kritizálnak meg sem nyikkanhatnak , meg eleve azután már nem is éreznéd magad rosszul bármit is mondanának.

2011. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az nem sokat segít hogy tudom hogy nem jó így, elég sokat sportolok,de mivel nincs önbizalmam és nincs senki akire számíthatnék,ezért a kajához menekülök,ami miatt megint rosszul érzem magam ezért megint eszek.. és ha lefogyok,akkor az lesz a bajuk hogy egyek már.. vagy az hogy pattanásos a bőröm, vagy hogy hogy áll a hajam,vagy hogy töredeznek a körmeim
2011. dec. 11. 14:08
 10/11 anonim ***** válasza:
167hez 66 kg egyáltalán nem sok.. komolyan..ha nagyon akarsz akkor max. 5 kgot adj le de többet nem kell( kivéve ha nem avgy extrém zsíros)
2011. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!