Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étrendem és mozgásom elég-e a...

Étrendem és mozgásom elég-e a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Problémám a következő, hogy hiába diétázok és csinálok súlyzós edzést így is stagnál a súlyom vagy visszajön másnap-ra fél kiló (ez az átlag). Nemtom miért van de már nagyon idegesítő, hogy elméletileg rendesen eszek és mozgok mégis...

Étrendem a következő: Reggeli rögtön felkelés után, minden reggel 1 csomag győri Jóreggelt tejjel. Rá 2 órára 1 óra súlyzós edzés (ez 2x2kg kézisúlyzót jelent és csak kezemet dolgoztatom ezáltal) Ezután Ebéd ami változó, pl. sült csirke vagy pulyka köretnek saláta, vegyes párolt zöldség, stb vagy mostanában lecsó, rakott kel. Vacsora nálam 5-6 körül 1 joghurt-ot jelent. Inni ásványvizet iszok, pontosabban ezezk az enyhén ízesített ásványvízek (citrom, stb.)

Edzésem mint írtam súlyzós edzés 2x2kg súlyokkal amivel a kezemre "gyúrok" bár ez a súly már kevés sztem... Ezt heti 3x1 órában végzem H,SZ,P-en többi pihenőnap. Azaz érdekes még, hogy 1 heti hétfőnként mindig 1 egész vagy 1.5 kilókat fogyok le az előző naphoz és héthez képest, de másnapra az ugyan úgy vissza megy az előző heti egész hetes súlyomra... Ha vkinek van vmi segítő ötlete kérem segítsen, mert már tiszta ifeg vagyok.


2009. júl. 15. 10:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a mérleget!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen kalóriadús vacsikból csak mini adagot egyél és estére ehetsz gyümit, és délután pedig egy natúr joghurtot.

A sport nem elég, egészítsd ki kocogással lassú tempó, először 20 perc aztán lehet növelni (max.40 percig. Minden második napon kocogj. Csak ettől indul el a fogyás és az alakod is sokkal feszesebb, vékonyabb lesz. Kerüld a bőséges ebédeket is!

2009. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Reggelire többet is ehesz ,hogy legyen elég energiád.


Több mozgás kellene.. ha a futást nem szereted biciklizz naponta ha van lehetőség rá.. barátokhoz vagy boltba.. menj biciklivel!


egyél napközben gyümölcsöket..


énezt tudom ajánlani..


én 10 kilótol szeretnék megszabadulni és az én edzés tervem a következő :


minden reggel 7kor kelek bő reggeli.. aztán 8 kor lebicózok a sportpályára ott kocogok!! egy 15 -20 percet! majd haza biciklizek.


ezután ha van kedvem aerobicozom , majd ebédelek../mindig lassan egyél.. igy kevesebbel teli leszel:D


délután átbiciklizem barátnőmhöz.. aztán haza.. és este szoba biciklizem.


napközben eszek almát dinnyét ilyesmit ami a nassit pótolja mert elég édesszájú vagyok:D


este piritost szoktam enni.. egy kis margarinnal..



nekem eddig hatott!


remélem tudtam segíteni.!

2009. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azzal a súlyzós bohóckodással napi pár grammnál többet nem fogsz fogyni. A kar, a váll izmai apró kis semmiségek egy nőn, alig emésztenek fel energiát.


Ellenben a láb.. amin óriási tömeg izom van.. Konklúzió: biciklizz, ússz, kocogj, de még a sétállással is többet érsz, mint azzal a tejesdobozlengetéssel.


Az étkezésed rossz. Nem eszel szinte semmit.. Az anyagcseréd le van lassulva, a tested raktároz, így nem fogsz fogyni.

A gyors anyagcseréhez ennél több ételre lesz szükséged. Háromóránkénti étkezés.


Éjszakai hízás nem létezik. Egy buta tévhit, ami 100 nőből 98-ban benne van. Jó lenne, ha a szervezet működéséről nem a szaros nőklapjában tájékozódnátok, hanem orvosi, tudományos lapokban.

2009. júl. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem mondtam, hogy nő vagyok. erősebbik nemhez tartozok... :D
2009. júl. 15. 16:14
 6/7 anonim válasza:
Én 2 hete fogyózok elhagytam a húst salátákat eszek.Kenyér csak teljes kiőrlésű.Kefir dögivel.Biciklizek úszok.2hét alatt 5kg.Most stagnálok de ilyenkor várni kell és beindul a súly lefelé.Nekem ez a módszer bevált már többször sikerült és évekig tartottam a súlyom.A zöldséget megfőzheted olajon sütheted (karfiol,cukkini stb.)és egy fontos dolog ne várd az időpontot,hogy most ehetsz mikor éhes vagy egy idő után beszűkül a gyomor és nem kívánod annyiszor az ételt.Ja és édesség 0.Hajrá
2009. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Reggelire egyél gyümölcsöt, de abból se túl sokat! Nem muszáj minden nap azt reggelizni, ihatsz egy fél literes joughurtot vagy kefirt. Ebédre ne egyél semmi zsírosat, és csak keveset. Utóljára legkésőbb 6 órakor ehetsz! Akkor inkább valamilyen műzlit egyél! Néha bűnözhetsz is. Pár kocka csokit, 3-4 db cukorkát letolhatsz!


Sok sikert a fogyáshoz!

2009. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!