Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14évesen ha leszeretném adni...

14évesen ha leszeretném adni a felesleget ami a hasamon van (tudom máshonnan is fog lemenni, az se baj) akkor nem kell olyan komoly diétába fogni nem? Elég ha nem eszek annyi édességet és sportolok valamit és mindenből kicsit kevesebbet eszek?

Figyelt kérdés
Ja és mielőtt a nőiesedsz és stb. válaszok érkeznének kétlem,hogy ez lenne mivel fiú vagyok.
2009. júl. 15. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Ha fogyni akarsz, egyáltalán ne egyél édességet. Arra egyébként sincs szüksége a szervezetednek. Édesség helyett gyümölcsöt (alma, körte, barack, dinnye, cseresznye, meggy stb), persze ne konzervet , mert az cukrozott.

Egyél többször, de kevesebbet.

Pl. Reggeli: 1 kifli vajjal megkenve, felvágott (sonka) 2 db. paradicsom.

Tízórai: 1 alma

Ebéd: Bármi ami van.

Uzsonna: 1 natúr joghurt

Vacsi: Valami fehérje pl. csirkemell+ saláta

A sport az jó ötlet!

Hajrá!

2009. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%

"Ha fogyni akarsz, egyáltalán ne egyél édességet. Arra egyébként sincs szüksége a szervezetednek. "

hülye. a csoki az kell.


én zabálok mint a ló és nem hizom, minden csoki szalonna mindent, zsíros ételt.


a sporton van a hangsúly, íratkoz be vlmi élethosszig tartó testedzésre, karate stb...

a lényeg azon van hogy minden nap csináld, és ne kifogást keres hogy jaj most ezért nem megyek futni stb...

2009. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
28%

"persze ne konzervet , mert az cukrozott. "


akkor mi a fenéből fogc energiát nyerni a sporthoz...

elájulc, aztán összesel és infuziol kell a mentőben...


ja és ígyál sok vizet mert most kiizadc mindent, még a beled is... tessék természetes szauna, még fizetni se kell érte.

2009. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

"akkor mi a fenéből fogc energiát nyerni a sporthoz...

elájulc, aztán összesel és infuziol kell a mentőben... "


A rendes, megfelelő táplálékból fog energiát nyerni.

Olyat még nem hallottam, hogy ha valaki nem eszik csokit, összeesik, és a mentő viszi el.

Nevetséges vagy, és közönséges, ráadásul a helyesírásod is elég gyenge.

2009. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen, az írás elolvasásához elég sok idő kellett nekem is mig megértettem mit akart xd. Amúgy kösz a válaszokat várom a továbbiakat. Ja és még annyi: csirkemell+saláta helyett mit egyek? mert nemhiszem hogy fognak rám külön főzni és nem is lehet mindig csak azt enni, én se fogok magamra főzni, nincs akkora feleslegem, de ami van az mégis zavar hogy ottvan és leszeretném adni. ha ennék vacsorára is valami gyümölcsöt,zöldséget az nem jó? vagy kifli ugyanúgy?
2009. júl. 15. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Vacsorára mindenképpen fehérjét ajánlok. A csirkemell+ sali helyett, főtt, vagy sült tojást, vagy virslit vagy valami husit pl. pörköltet tészta köret nélkül, mondjuk kovászos uborkával.

És a sok mozgás az hamar meghozza az eredményt.

Minél edzettebb leszel, annál több kalóriát égetsz majd el.

2009. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%

sok Norbi fogyis hülye.


fél napig számoljátok mit esztek, aztán nem értitek miért vagytok depresziosak.

2009. júl. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Figyi, én nem vagyok olyan okos, mint az előttem szólók, szóval csak saját tapasztalatot tudok neked mondani.


Én bevezetésképpen elkezdtem sportolni, minden este futottam fél órát. Később ez az idő emelkedni kezdett, és elkezdtem egy torna dvd-t is.

Kezdetekben leszoktam a csipegetésről és a nasikról, naponta háromszor ettem, keveset, de sokat ittam.

Később a kajáim közül elvontam a kenyeret, pékárút, krumplit, rizst, tésztát... kerültem a szénhidrátokat.

Szendvicshez puffasztott rizst használtam, egyébként pedig gyümölcs, zöldség, joghurt, ilyesmi.


A kevés kaja, semmi szénhidrát és sok mozgás egy napig tűrhetetlen, kettőig nehezen bírható, utána pedig nehézkes, de tartható volt. Elég nagy volt a súlyfeleslegem. 5 hónap alatt 21 kg-tól szabadultam meg.


Ezek az én tapasztalataim, az okosoktól nem kérek kiegészítést. Danke :)


Neked kitartás és sok mínuszt kívánok, bármilyen módszert is válassz!

Ha elakadsz, bátorítás kell, vagy bármi kérdésed van, írj privit, szívesen válaszolok!


Puszi,

Ildi, 19

2009. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!