Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az a mondás,...

Mennyire igaz az a mondás, hogy: "Az igazi férfiak a telt idomokat szeretik. Csak a kutyák játszanak a csontokkal. "?

Figyelt kérdés
Abba kellett hagynom a versenyszerű táncolást, így 2 év alatt 7 kg-ot szedtem fel. Nem vagyok kövér most sem, mert így is S-es ruhákat hordok, de jobban éreztem magam a bőrömben, amikor XS-es volt a méretem, ezért elkezdtem fogyózni. Viszont az ismerőseim mind azt mondják, hogy álljak le, mert abban az időben túl vékony voltam, és a férfiak is jobban szeretik, ha egy lányon van mit fogni. De ezt nehezen hiszem el... Fiúk, milyen alkat jön be jobban?
2012. júl. 22. 23:55
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
100%
ízlés kérdése, szerintem legtöbben a teltet bírják, és ha nem vagy kövér az alap esetedben akkor maradj annál.:)
2012. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 sippara ***** válasza:
90%

A mondás önmagában igaz, csak nagyon sokan kiforgatják. Igaz a te esetedben például (bár egy táncosra két év alatt hét kiló szerintem szinte semmi :)). A baj csak az, hogy legtöbbször kilencven kiló feletti hölgyek emlegetik anélkül, hogy a "telt idomokat" részt "bálnákat"-ra cserélnék... Röviden igaz, csak tudni kell, mit is jelent a "telt idomok" kifejezés.

Nem láttam még túl vékony táncost (sőt, halálosan irigylem az alakjukat :)). Szerintem sokat segítene, ha leírnád, hány centi és hány kiló vagy pontosan.

2012. júl. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
96%
a mondás csak akkor igaz,ha azok a telt idomok valójában feszes,sportosabb idomok,nem a súlyfeleslegből adódó zsír,mert a zsírostól még a sovány is jobb.
2012. júl. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem egy átlag 160-170kg lány ha nem edz rendszeresen akkor 55 max 60kg-ig belefér. Egy edzett lány akinek szép izmos, feszes alakja van az akár 65kg-ig is.
2012. júl. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%
A telt idomok alatt a csöcsöket értik, nem a nagy segget.
2012. júl. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem speciel a vékony lányok az eseteim. Lehet lepontozni, de nekem ez tetszik. Ettől még egy telt lány is lehet nagyon szép. Olyan mondás is van, hogy "Az igazi férfiak a szép feszes testet szeretik. Csak az óvodások gyurmáznak" :D
2012. júl. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy milyen minosegu az a plusz ami a non van.Tegyuk fel van egy 160 cm-es no, aki 60 kg es nem sportol.Na az gaz.Ilyen voltam en is.Van egy baratnom aki ugyanilyen magas de 65 kg, csupa izom, veszes bor, goyonyoru es vekonyabb.

A sportos, feszes az a kategoria amirol a kerdesben irsz.

A haj ronda, nem feszes hiaba lehet fogni.

2012. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 01:56

Pont hülyeséget írtál...

Ez a mondás, amit a kérdező írt, Kim Kardashian (L) fotójával volt a neten. Nagy mellek, vékony derék, nagy kerek segg. Ezt jelenti...

2012. júl. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 sippara ***** válasza:
Kedves utolsó, 01:55-ös vagyok. Amit írtál, az megér egy eszméletlen nagy facepalmot... be fogsz sz*rni, de ezt a mondást már a hetvenes években is használták, amikor te (Kim Kardashiannal együtt) még perverz álomkép sem voltál. A neten pedig (hál Istennek) több helyen figyelmeztetnek arra, hogy azért, mert egy celeb képére írva látsz valamit, még nem ő mondta, nem róla mondták, csak valakinek eszébe jutott összekötni a kettőt.
2012. júl. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy Kim Kardashianra találták ki? Ne forgasd már ki, amit írtam...

A nőiesen telt idomok magukba foglalják a széles csípőt, ami hozza magával a nagy segget.

És ha ez vékony derékkal párosul, akkor a pasiknak ez többet ér a csöcsnél is.

(Ha csak a külsőségeket nézzük.)

Nagy melle bárkinek lehet szilikonból, attól nem lesz telt idomú...

2012. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!