Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire igaz az a mondás,...

Mennyire igaz az a mondás, hogy: "Az igazi férfiak a telt idomokat szeretik. Csak a kutyák játszanak a csontokkal. "?

Figyelt kérdés
Abba kellett hagynom a versenyszerű táncolást, így 2 év alatt 7 kg-ot szedtem fel. Nem vagyok kövér most sem, mert így is S-es ruhákat hordok, de jobban éreztem magam a bőrömben, amikor XS-es volt a méretem, ezért elkezdtem fogyózni. Viszont az ismerőseim mind azt mondják, hogy álljak le, mert abban az időben túl vékony voltam, és a férfiak is jobban szeretik, ha egy lányon van mit fogni. De ezt nehezen hiszem el... Fiúk, milyen alkat jön be jobban?
2012. júl. 22. 23:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
De Te hogy lehetsz a 01:56-os (akinek írtam), ha neki 68%-a van? Skizo vagy?
2012. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

01:18-as:

Nem vagyok hájas, arányosan híztam, nem csüng a hasam, semmi ilyesmi, csak "vastagabb" lettem, mint néhány éve voltam. Szóval én a telt idomok alatt nem a hájat értem, hanem az olyan alkatot, amit feszes, de nem sovány. :)

2012. júl. 23. 18:24
 23/23 anonim ***** válasza:
én is a teltebbeket szeretem :D
2013. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!