Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstervet kövessek?

Milyen edzéstervet kövessek?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta el vagyok hízva (177cm/126kg)és most változtatni szeretnék. Áttértem az egészséges ételekre és sokkal kevesebbet eszek. Napi 30 percet szobabiciklizek, de ezt kevésnek tartom és biciklizés után késztetést érzek, hogy még mozogjak valamit. Sajnos futni nem tudok, de esetleg valami gyakorlatot szívesen csinálnék. Ötletek?

17/L


2012. júl. 23. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Inkább ne szobabiciklizz. Hanem normális biciklivel túrázz.

Eleinte 10kmeket, egyenletes sebességgel. aztán ha "megszoktad" a mozgást, és már fogytál is, növelhető a terhelés.

Én így fogytam le 35kg-ot. Bár én fiú vagyok, és 190cm mellé voltam 134kg. Edzettem mellé(súlyzós), amit te is megtehetsz(nők is szokták:D).


De nagyon fontos az ÉTREND. Lisztet és cukrot mellőzd. Hidd el, ha kizárod a cukrot és a lisztet TELJESEN, akkor könnyebb lesz, és gyorsabb.

Én a sok jótanács ellenére, 4 hónap alatt fogytam le a 35kg súlyfeleslegemet. És nem jött vissza, egy deka sem, pedig ugyanúgy eszek mint régen, csak rendszeresen járok edzeni.

Napi 1000-1100kcal mellett, rendszeres MOZGÁSSAL és persze a legfontosabbal: ELSZÁNTSÁGGAL és KITARTÁSSAL hamar jó formát érhetsz el :D

2012. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és gratulálok a fogyásodhoz! Nagyon irigyellek! =)

Amikor tudok, akkor a szabadban biciklizek, de nem mindig van rá lehetőségem. Szobabiciklin 11 km-t szoktam menni 30 perc alatt. A súlyzózást ki fogom próbálni, esetleg még felülésre meg guggolásra gondoltam, bár azt nem biztos hogy bírná a térdem.

2012. júl. 23. 22:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán eszek cukrot, kenyeret, lisztes dolgokat, krumplit. Talán heti 2-3x. Próbálok napi 5x enni de annyira elszántam magam, hogy lassan a ló túloldalára esek és koplalok :S
2012. júl. 23. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan szobabiciklizz, én is azt tettem és teszem is. Kövéren sokkal jobb otthon csinálni, mint kint, hogy mások lássák, ahogy kétoldalt "lefolysz" a bicikliről (bocs, én is ilyen voltam).


Diéta + súlyzós edzés + intervallum edzés.

Nekem ez vált be.


Az alapvető tudnivalókért olvasd el a Sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető.

2012. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám a szobabiciklizés mellé Norbi-Duci tréningjeit is! Szerintem nagyon jók!
2012. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne koplalj! Ha nem egészségesen, életmódváltással fogyod le ezeket a kilókat nagy az esély, hogy visszaszeded őket, amikor már nem bírod tovább.

Youtubeon nézegess tornákat vagy googlen is rákereshetsz, biztos találsz olyanokat, amit bírsz. :) És sok szerencsét a fogyáshoz! :)

2012. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!