Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni,...

Tanácsot szeretnék kérni, olyan 100kiló feletti emberektől akik sikeresen lefogytak, vagy már jelentős súlytól megszabadultak. Milyen módszet választottak milyen mozgást? Mennyi idő után kezdet el látszani stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
body.builder.hu ott az edző válaszol, ott az alapismeretek. Ott mindent megtalálsz, ami a fogyáshoz kell. Elég sok ember -köztük 100 kiló felettiek- fogyott már le vele tartósan.
2009. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia! Én egy 18éves srác vagyok! Január 5én kezdtem el fogyókúrázni, menthálhigiénés doktornő segítségével. Most 93kiló vagyok, Tehát durván fél év alatt lement 18kiló:) (és hála istennek már nem sok van hátra:D)

Nekem annyi volt, hogy ebédre bármit ehetek, vacsira csak gyümölcsöt és SIMA/NATUR joghurtot, illetve reggelire a szokásos kajám felét. De kérd meg háziorvosod, hogy utaljon be egy ilyen doktornőhöz. ez heti-kétheti negyed óra, és ingyenes. És tényleg megéri. Mellette nekem a tesi óra volt a mozgás a suliban, meg heti 1szer 2óra tánc.

Remélem tudtam segíteni. Ha kérésed van írj nyugodtan!

2009. júl. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Szia, regisztrálj a hoxa.hu-n, ott biztos, hogy segítünk megfelelő módszert találni, támogatást, ötleteket kapsz, és sok barátot. :)
2009. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hehe
2009. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!