Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszul csinálom, vagy csak a...

Rosszul csinálom, vagy csak a kezdet ilyen?

Figyelt kérdés
Ma kezdtem-kezdenék fogyózni(159/59). Reggelim egy tejeskávé volt, ebéd 20dkg(200kcal) száraz sonka, vacsora 2nagy mandarin. Ma már elvileg nem ehetnék. Az a baj, eléggé hányingerem van. Gondolkodom, hogy vegyek e grillcsirke mellet, vagy bármit de azzal elrontanam lehet az egészet. Holnap is ilyen rossz lesz, vagy csak azért vagyok rosszul, mert ma kezdtem?
2010. márc. 13. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyit akarsz naponta enni, akor jobb, ha megrendeled a koporsódat - fogyókúrában is legalább 1200-1500 kalóriát kell naponta enni, ezenkivül az összetétele is rossz a napodnak, semmi vitamin, icipici fehérje és semmi más.
2010. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Krisz85 ***** válasza:
Ez nem diéta, és még a fogyókúrák közül is sem a legmegfelelőbb......, normális diétát kéne csinálnod, és sportolni sem ártana.
2010. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, de igazából mindenhol ilyen "diétákba" botlok, hogy reggeli feketekávé, ebéd 2tojás, vacsora 3paradicsom.. Sportolni akarok, csak nem igazán tudok. Kondibérletre nincs pénzem, reggeltől este 9ig dolgozom, utána már nem tudok elmenni futni, mert semmi olyan utca nincs a környéken. A lakás meg annyira pici, hogy annyi hely nincs, hogy tornazni tudjak. Felülésezni meg a sérvem miatt nem is akarok/merek. Ha tudtok valami alternatívat akkor írjatok,szívesen veszem a segítő válaszokat.
2010. márc. 14. 10:47
 4/6 Krisz85 ***** válasza:
tudunk, sporttáplákozás és sport, a több csak kifogás a részedről, leszámítva a sérv dolgot, este meló után is le lehet menni futni, vagy keress egy parkot, esetleg próbálj meg meló előtt futni, esetleg be a munkába, ha meg messze van akkor kerékpár az alternatíva, vagy szobabringa, kell tudnod szakítani időt legalább napi 40 perc testmozgásra, másképp halott ügy a dolog sajnos
2010. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1. Nagyon kevés

2. Egyél normálisabban, több fehér hússal.

3. Napi 3-4 liter víz.

és 4. Mi az hogy nincs olyan utca? Nincs járda vagy what the fuck?


kezdet voltam.

2010. márc. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez egy lakótelep ahol lakom. Nincs járda. Majd megpróbálom a tömb körül, mert túl messzire nem szívesen mennék este 10kor egyedül. Köszönöm a segítséget. Csirke és hal jó? Rizs mehet vagy nem?
2010. márc. 14. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!