Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Este hány óra után nem lehet...

Este hány óra után nem lehet enni?

Figyelt kérdés
Mennyi mozgás szükséges egy nap ahhoz hogy elérjünk valami változást?? Napi hány óra??
2008. máj. 6. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem órára megy. Az a lényeg, hogy amikor lefekszel, már ne legyen nyomás a hasadban (rá tudjál feküdni).

Milyen változásról beszélsz? Ha fogyni szeretnél, napi néhány óra séta, vagy egy óra futás már használ valamit - HA nem eszel többet utánuk. Merthogy kissé éhesebb leszel ilyenkor...

2008. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
6 után már nem nagyon szoktak....
2008. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a lényeg az utcso kaja minimum fél órával a lefekvés elött legyen. ez gyerekeknél is lényeges.


igen napi 1 óra intenzív mozgás.


én mondjuk megszoktam hogy a párom 6-ra jön haza, akkor eszünk és ha utána nagyon éhesek vagyunk max egy joghurt.

2008. máj. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennél butább válaszokat nem olvastam még ezen az oldalon.


Figyelj! A lényeg hogy 6 után ne egyél szénhidrátot, fehérje mehet, pl sovány túró, vagy épp sovány hús, zöldséggel, lefekvés előtt közvetlen egyél utoljára. A szervezetnek szüksége van éjjel tápanyagara, hisz 8 óra alvás esetén minimum 4 órán át tápanyag nélkül marad, ezért fontos hogy reggel is egyél, közvetlen amikor felkelsz, és az tartalmazzon szénhidrátot is!!!


Heti 3x 1 óra intenzív súlyzós edzés és mindennap 1 óra aerob edzés + DIÉTA = érdemi, látványos, minőségi zsírvesztés

2008. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2008. máj. 7. 13:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgyvan, bárki bármit mond, kell enni lefekvés előtt, csak szénhidrátot nem, mivel mozgás nélkül a szervezet már nem igényel belőle energiát. Fehérjét és zsírt kell fogyasztanod (természetesen csak jó zsírokat, Omega3,Omega6) Ezek fontosak az éjjszakai optimális hormontermelődéshez.

A növekedési hormon zsírlebontásban betöltött szerepe pl. kulcsfontosságú. Ezért lefekvés előt: halolaj, lenmagolaj, Omega3,6 kapszula, de minimum dió, mogyoró, tökmag ajánlott.

2008. máj. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem!! köszönöm!!! köszönöm!! végre valaki vágja a témát, köszönöm, köszönöm !!! kedves elöző válaszadó :D
2008. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ez igaz ugy van
2010. febr. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
érdekes, és most is eszek, pedig hajnali 3 van, és mégis 63 kiló vagyok 170 centi mellé, ami pont ideális. nem az a lényeg hogy mikor ,hanem hogy mit eszel. és hozzá tenném, hogy napi 2 órát intenzíven edzem, így a szervezetem nem elraktározza a zápanyagot hanem felhasználja. ilyen egyszerű
2014. ápr. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!