Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire nagy baj, ha ma...

Mennyire nagy baj, ha ma kihagyom az edzést? Vagy még érdemes így este?

Figyelt kérdés

Közbejött valami, úgyhogy csak most értem haza. Mindennap edzek egyébként, sok kardió és egy kis erősítés, kb. 2 órát naponta.

Nagy gond lenne, ha ma pihentetném a dolgot? Nem is tudom, hogy így este már van-e értelme. Lehet, hogy ez már tök mindegy.

Vagy mi a helyes? Álljak fel aztán csináljam éjfélig? :)


2012. júl. 25. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
TILOS minden nap edzeni. Heti MINIMUM 1, de inkább 2 pihenőnap KELL.
2012. júl. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
alapból nem kéne mindennap... ezzel épp ellenkező hatást fogsz elérni. heti 5, ha gyors eredményt akarsz, de 6 az már tényleg a maximum. pihenni KELL.
2012. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én most 2 hétre függesztettem fel az edzést, és a diétát. mindenhová meg voltunk hívva, vendégség, esküvő, grillezés, külföld stb, szóval esélyem nem volt betartani semmit. És képzeld, semmit nem híztam vissza!


egy nap vagy egy-két hét nem a világ vége, főleg ha előtte rendszeresen csináltad az edzéseket.


És ahogyan előttem szólók is leírták, ha nem tartasz pihenőnapot csak szétroncsolod az izmaidat és nincs idejük regenerálódni. ez azt jelenti hogy : semmi értelme nem lesz annak hogy minden nap szenvedsz, sokkal látványosabb hatást érhetsz el ha tartasz heti 1-2 pihenőnapot.

2012. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam :)
2012. júl. 26. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!