Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor érdemes tornázni?...

Mikor érdemes tornázni? Reggel vagy este? Vagy annak nincs jelentősége, hogy mikor tornázom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 18:11
 1/10 A kérdező kommentje:
fogyás céljából.
2010. jan. 28. 18:13
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem este,de biztos lesz más,aki az ellenkezőjét fogja mondani.
2010. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én este szoktam vacsi előtt, de van egy barátnőm, aki reggelente éhgyomorra jár futni, neki az vált be a legjobban. szerintem egyénfüggő, mindenkinél más válik be, ki kell tapasztalni (én azért csinálom este, hogy a megevett kajából ledolgozzak vmennyit :)
2010. jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugy tudom,hogy reggel jobb,éhgyomorra....mert olyankor nem azt tornázod le,amit megettél,hanem a felesleget. Szóval a tested energiáit használod fel,és ezáltal jobban fogysz. Bár én is vacsora előtt szoktam általában...de mondjuk én nem fogyás szempontjábol,hanem hobbibol,meg azért h formásodjak :)
2010. jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,13-15 óra között,akkor van fizikai teljesítőképessége csúcsán a szervezet.Ha megkeresed a neten a kínai szervórát,akkor bővebben olvashatsz erről.
2010. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek igaza van, amennyiben fogyni akarsz:) Kitartás!:)
2010. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy azért tornászol este vacsi után, hogy az ledolgozd, az azért lehetetlen, mert még a kaja csak éjjel emésztődik meg, és az még messze van attól, hogy energiává alakulhasson.
2010. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ebéd előtt vagy reggel. Este későn nem jó, mert akkor nem tudsz majd aludni
2010. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hozzáértő emberek mondták a tévében kb 2 hónapja, hogy csak alvás előtt 1-2 órával nem jó a szervezetnek, ha tornázunk. Megindokolták, de nem emlékszem miért.
2010. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én este 6-ig lezavarom a vacsit. Aztán egy futás, majd torna. Így a megevett ételt ledolgozom. Este kellemesen alszom, mert nyogalomban van a testem. Egyébként azt olvastam, hogy mozgás után még a felgyorsult anyagcsere órákon át fenáll, így szerintem alvás közben remek, mert olyankor nem eszek.


reggel pedig öröm a mérlegen állni. Persze egy idő után. Próbáld ki!


21/L

2010. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!