Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan fehérjét (body...

Tudnátok olyan fehérjét (body shop-os) ajánlani, ami jó minőségű, eltömíti a gyomrot, és viszonylag "jó"árban van?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 09:19
 1/7 A kérdező kommentje:
heti 3 intenzív kardió edzés után,iszonyat éhes vagyok..Kínszenvedések az estéim,nem akarok enni,ezért arra gondoltam,fehérjét iszom edzés után.Fogyni szeretnék legalább,10kg-ot..
2012. júl. 27. 09:23
 2/7 Robi.88. ***** válasza:
Sztem ha nagyon kajás vagy este fele akkor probalj meg egy kevert szoja+tejsavo feherjet, lehet ilyeneket kapni és lassabban szivodik fel és sokkal surubb mint egy sima tejsavo pl szal jobban is laktat persze nem olyan jo minoségu mint alapbol a tejsavo, de alacsony zsír és szénhidrat tartalma van szal erre a célra amire neked kell tokeletesen alkalmas lenne. Vannak noname markak pl redis nutrition-tol én mar eleg sokat vettem és nekem bevált: ideal protein néven fut, de van ilyen kevereke a scitecnek is persze sokkal drágábban mert ugye mégis scitec és el kell ájulni:D
2012. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm szépen a választ.Akkor ma bemegyek a shop-ba,és megérdeklődöm.;)
2012. júl. 27. 10:35
 4/7 Robi.88. ***** válasza:
Konkrétan h náluk van-e az amit leirtam konkrétan az nem biztos de vmi hasonlo tuti h van:)
2012. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Casein alapú protein

BCAA aminok

2012. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Muszáj lenne ch-t is tolnod, főleg karidó után, vagy délelőttre tenném az edzést, vagy pedig a napi ch mennyiséget úgy belőni hogy, a nap folyamán kevesebb, este pedig edzés után több : A károgó hülyékre akik 6 után nem esznek azokra meg ne hallgass, amúgy olcsó fehérje : shop.builderről a power pro(biotech) vagy scitech: soy pro, vagy scitech: promix, a tényleges minőség nálam a tejsavónál indul ott az összetétellel nagyot nem lehet hibázni, ízre, állagra : 100% wpp,
2012. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem most, ez kevert fehérje, tehát nem tiszta tejsavó, de nagyon meg vagyok elégedve vele. Ár-érték arányban szerintem a legjobb, és az íze is nagyon jó.

[link]

2012. júl. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!