Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék mellről fogyni...

Hogyan tudnék mellről fogyni főleg testedzéssel? Diétás étrendre nincs pénzem.

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elkezdessz edzeni, nagy a valószínűsége, hogy onnan fogsz először fogyni, mert ott ha jól tudom lazábbak a szövetek, sejtek könnyebben feldolgozatóbbak, mint pl elsőre hasról. Mondjuk ez a genetikádtól függ, de a nők 2/3-a onnan fogy először (én is). (:
2012. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nincs pénzed diétás étrendre?!

Enni van pénzed? Ugye nem éhezel?

Bármilyen hihetetlen, de sokkal olcsóbb egy diétás étrend, mint egy "átlagos". Pl. egy csoki árából megvan a napi zöldségbevitel.

2012. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem hinném ha már egy kg paradicsom kb 300 forint :/


De amúgy ja igazuk van én is úgy csináltam. Apránként változtattam meg az étrendemet, hogy sikerüljön rászoknom. Annyira tényleg nem drága vannak rá olcsóbb alternatívák is..Nem muszáj rögtön megvenni az 5kg-os whey protein-t meg a zsírégetőt

2012. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jobbára tésztát, krumplit eszünk azzal, ami épp olcsó. Káposzta a legnagyobb vitaminforrásunk, meg amit a céges egészségkártya enged a gyógyszertárban. Tényleg nem futi rá.
2012. júl. 30. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én megértelek, szerintem a legtöbb családnak is ez a gondja, hogy nem telik mindennap csirkemellre meg párolt brokkolira. DE:

én is lefogytam, életmódott váltottam és hidd el ugyanúgy vagyok anyagilag pedig aztán nagyon nagyon be kell osztani, hogy mindennapra maradjon rendes, minőség táplálékra pénz. Elsőnek is számold ki hogy egy napra mennyi amennyi maradna élelmiszerre? ezen felülre ne menj soha, ebből kell gazdálkodnod! Arra figyelj hogy alap dolgok mint rizs, hagyma, krumpli, fűszerek, egy kis liszt, zabpehely legyen otthon, ha megszorulnál jól jöhet.

Ha akciós húst látsz abból vegyél többet és tedd be a fagyóba. Pl a csirkecomb 500 ft szokott lenni, ebből veszel 2 kilót, felosztod több napra, lecsontozod (ez később egy zöldséglevesbe jól fog jönni) és adagokban lefagysztod. Ez kb 6-7 nagyobb comb lesz, pl 2 egyél meg ebédre, zsiradék nélkül süsd meg tepsiben alufólia alatt, csak simán mosd meg és a zsíros részeket vágd le, a bőrét ne húzd le. Ha megsült egyben lefog jönni, és marad a hús, így meg is van oldva. A tészta drágább mint a rizs, egy kilo rizs 200ft körül van és ez nagyon sokáig elég, inkább rizs mint tészta. A krumpli is jó ölet ezt is zsiradék nélkül süsd meg ízesítheted pl csirkefűszersóval vagy bazsalikommal jó ízt add neki, annyi hogy előtte megfőzöd a krumplit, majd egy tepsit kibélelsz sütőpapírral és beleteszed, pirulásig ropogósra sütöd:)

csirkemáj ez is olcsó 500ft körül vagy hagymával lesütve tespiben ugyanúgy alufóliában nagyon finom, 2-3szem főtt krumplival igazáb ízletes ebéd

a lecsópaprika már 120ft, paradicsom 150-200ft körül van csarnokban ebből érdemes egy könnyed salit mellé csinálni vagy a kovászos ubroka 160ft ezt elrakod egy nagy üveggel, és megvan az egész heti koviubit ebédhez mint savanyúság

káposzta lereszelve káposztasalinak, ez is jó ötlet megy is sokféle ételhez

csinálhatsz paradicsomos káposztát pl fasírttal, annyi hogy darálthús, rizs, tojás és fűszer keveréke a zsemlét hagyd ki belőle, majd ugyanígy tepsit kibélelsz sütőpapírral és így sütöd meg, egy kilo darálthusiból kb 20 gombóc is kijön,ezzel tudsz okoskodni, mehet akár zöldségleves betétként, rizshez, krumplihoz, főzelékekhez, még főzeléknek pl a tök ami viszonylag olcsó meg a krumpli

lecsó, annyi hogy paprika, hagyma, 2-3paradicsom, ha van egy cukkinid az is mehet belé 1 pár virsli avgy egy kis füstölt sonka, de ha nincs az se baj és 2-3 tojás majd rizzsel keverve tápláló, finom

főtt tojás, ez is rizshez, krumplihoz, főzelékhez pl spenóthoz kitünő, finom

rakottkáposzta, annyit tudsz változtatni hogy tejföl helyett natur joghurt avgy kefír, ugyanannyi és 1-2 zsírszegény sajt, ez is ugyanennyi

májgombócleves, káposztaleves, paradicsomleves, zöldségleves tészta nélkül

kacsafarhát, csirkefarhát olcsó, ezekből egy csontleves, ezeken szokott lenni némi kis hús, ezt leszedegeted és a levesbe teszed nem is hinné az ember hogy egy egész tányérnyi összefog jönni:)

reggelinek van 0.5 kilós teljes kiőrlésű kenyér ilyen toast ez egész hétre meglenne, ha otthon csinálsz tojsákrémet vagy zöldsékrémet, körözötette egész hétre meglenne, vagy 1 csomag sz mozzarella light sajt 225 most ebből is meglenne egész heti szendvicsfeltéted ugyanígy a csirkemellsonka is 200ft és 6-7 sz, főtt tojás pedig 1-2 napra jó lehet 40ft egy kis tojáska

mellé kovászos uborka, lecsópaprika, paradicsom

túró az nem olcsó, néha kilehet fogni fél kilot 300ft-ért ilyenkor érdemes 2-3 csomaggal venni felosztani több darabra és be a fagyasztóba, felét pedig megcsinálni körözöttnek, petrezselymes krémnek egy kis natur joghurttal összekeverve

kígyóuborka 100ft, ez is jó szendvicshez vagy akár uborkasalátának is

hal az nagyon drága sajnos, néha van 150-160ft-os áron paradicsomos vagy olajos hal, leöntöd róla az olajat és már is van

gyümölcsnek van most nyári alma 100ft-ért 4-5 napig eláll, kb 20szem egy kicsit savanykásabb de nagyon finom, meg a dinnye ami most 100ft/kg, barcak az már húzósabb de kilehet fogni 120ft-ért is egy kicsit ütöttebb de joghurtba, túróhoz kikeverve finom, 1-2 napig áll el, utána megpenészedik

sárgadinnye is 100ft a csarnokban

krumpliba tudsz tölteni darálthúst és ezt megtudod sütni finom nagyon, meg ugyanígy paradicsomba, cukkinibe is

van ilyen tolle kördobozos sajt ilyen csökkentett zstartalmú ez 200ft 8 db-os

zabpehely 200ft (spar, penny, lidl, aldi) ez is sokáig elég, hozzákeversz egy joghurtot (most a danone natur és a kefír is 49ft) hozzá egy kisebb nyári alma és meg is van a reggelid kb 100ft-ból

üdítőkre, chipsre meg péksütikre ne költs, ezen nagyon sokat tudsz spórolni

ezt tudod is tartani szerintem pénzben is, a tél az már húzósabb de ott meg bejön a nyári-őszi kis körte, sütőtök, káposzta,(savanyú is) lencse, bab ami párolva, főzeléknek vagy levesnek finom, tápláló és olcsó, cékla, narancs, mandarin ez is zsokott már lenni 150ft a lénarancs meg 100ft-ért ezelből lehet majd választani

de szerintem a tésztát válsd le rizsre inkább az jobb, rengeteg féleképpen fellehte hazsnálni kevéske kis pénzből is, én szoktam még olyat hogy hozzákeverek egy kis sűrített paradicsomos és hozzá egy kis sült csirkemáaj ilyen májas-paradicsomos egytálétel de finom:)

remélem tudtam valamit segíteni az étkezés szempontjából:)

2012. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!