Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Konditerembe lehet fogyni ugye?

Konditerembe lehet fogyni ugye?

Figyelt kérdés
173 cm vagyok 68 kg.76ról fogytam le,úgy,hogy elhagytam kenyeret,tésztát,édességet,zsíros ételeket.Viszont fenekem nagy,combom vastag.Futás lenne jó rá,de egyszerűen az utcán nem megy.Sulimban van futópad,ott simán egy órát lenyomok,viszont ha utcákba kell futni nem birom,ezért szerdától konditerembe szeretnék járni.Sok zöldséget,tejterméket eszem,napi 2l ásványvíz.Anyu szerint menjek,majd ott adnak edzéstervet! 16/L
2012. júl. 29. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt,hogy apu szerint meg ne menjek,mert csak rosszabb leszek,vastagabb,de ha csak futópadot,bicajt használok,akkor az jó,nem?
2012. júl. 29. 20:59
 2/7 anonim ***** válasza:
Futópad jó, de ne fuss, hanem gyorsan sétálj 45-60 percet. Az kell fogyásra, nem a futás.
2012. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fussál! A futópadon nem lököd a saját testsúlyodat, fele annyit nem dolgozol. A biciklit meg felejtsd el, attól csak erősödik a combod és a feneked.

Viszont valamit kitalálhatnál felsőtestre is, mert ha csak futsz az csak alul formásít!

2012. júl. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

KonditerembeN.


Olvasd el ezeket és döntsd el:

[link]


(Én közel 30 kg-tól szabadultam meg és 2 éve tartom a súlyomat.)

2012. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kalóriát lehet égetni,de ez nem jelenti azt,hogy fogyni is fogsz.

amúgy meg ha már ott vagy a konditeremben,nem árt tudnod,hogy egy kimerítő súlyzós edzés kb 3-4x több kalóriát eléget,mint egy azonos időtartalmú kocogás.

szóval...

edzéstervet meg akkor adnak,ha fizetsz érte,de itt van ingyen-

[link]

a végén meg kocogj fél órát.

de persze a lényeg az étrend része,mert ha tésztával és tejtermékekkel tömöd magad,akkor hiába égetsz el rengeteg kalóriát,visszaeszed az egészet és tartani fogod a súlyod.

2012. júl. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tizenöt voltam, amikor betettem a lábam kondiba először. Egy év telt el, 18 kilót fogytam. Igen, lehet fogyni konditerembeN. A helyedben számolnék kalóriát és kikérdezném az ottani dolgozók véleményét, hogy ajánlják az edzést. Lényeg, hogy legyen kardió-kondi vegyesen. Futást pedig pont azért kellene szabadban csinálnod, mert nem bírod. Amit nem bírsz, azt kell fejleszteni. Futópadon én csak bemelegíteni szoktam, vagy kardiózni 15 percet, de mindig kijárok futni lehetőleg salakra vagy földre, a futópad azért van, mert segít tehermentesíteni az izületeket, rehabon szokták pont ezért használni. Minimum három edzésed legyen egy héten a kondiban, és szerintem kétszer még járj ki futni legalább. Nehéz lesz, de ha nem lenne az, akkor nincs értelme. (:
2012. júl. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben,megfogadom tanácsokat!Köszönöm válaszokat! :)
2012. júl. 30. 01:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!