Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Glükóz, tej- és lisztérzékeny...

Glükóz, tej- és lisztérzékeny diéta. Megfelelő?

Figyelt kérdés
Nem azt mondom, hogy bűnözés nélkül rabszolgahajcsárként életem végéig, hanem figyelve ezekre.
2012. júl. 30. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, te hogy vagy vele, de én vízzel hígított édesítős tej, kefir, vegetás natúr joghurt (mint salátaöntet), zsírszegény sajt nélkül nem tudtam volna lefogyni..de tudod. Ha jól értem, szándékosan akarod ezeket beiktatni. Pedig tejterméket kell enni. Inkább legyél lisztérzékeny és cukorbeteg, én amikor nyaralunk mindig ezt hazudom, hogy készítsenek nekem speciális diétás étrendet.
2012. júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Eszméletlen hogy valaki ezt hazudja :D... Irigyellek, hogy csak hazudnod kell ilyet :) Szörnyű ez a két betegség együtt... emellett még méregdrágák is ezek az ételek, lisztek, hozzávalók... Bármit megtennék, hogy ne legyen bajom egy kakaós csigától vagy egy müzli szelettől... Párom egyik nap cukrászdából hozott sütiket evett mellettem... annyira fájt a szívem egy falatért...

Na mind1 persze ezt addig úgy sem fogod megérteni amíg ilyen bajod nem lesz. Időszakosan biztos nem lehet rossz... de egész életedben... egy nagy sz*r.

2012. aug. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!