Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen nasikat ehetek diéta...

Kkicsii kérdése:

Milyen nasikat ehetek diéta alatt a moziban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A barátnőimmel moziba megyünk és nem tudom mit ehetnék nasiként popcorn, csoki és egyéb hízlaló dolgok helyett. 3 hete vagyok diétán tehát előtte nem volt gond azzal, hogy mit ropogtathatok a film alatt és mit nem. :/ Előre is köszönöm a segítő válaszokat.:)



2012. júl. 30. 05:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én egy dobozba raknék feldarabolt zöldségeket vegyesen, kevéske sótlan vegyes olajos magot és néhány szem aszalt gyümölcs darabot.
2012. júl. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyümölcsöket is ehetsz feldarabolva dobozba zárva, meg HÁZI VAJ NÉLKÜLI popcornt, kb annyit mint a mozi kis adag popcoránaka fele.
2012. júl. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Legjobb ha nem eszel semmit. Úgyis csak zavarod a többi nézőt a ropogtatással, nyeldekléssel.
2012. júl. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. és 2. válaszolóknak köszönöm ez a dobozos gyümölcs és zöldség dolog nagyon tetszik ezt ki fogom próbálni. valamint az ízesitetlen popcorn is jó ötlet.:))

3. szerinted ha moziba mész te vagy az egyetlen aki ropogtat vagy rágcsál valamit film közben? ugye hogy nem. nasi nélkül meg unalmas a film, legalábbis nekem. de ez a te véleményed, mindenesetre neked is köszönöm a választ ;)

2012. júl. 30. 08:04
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nasizok, ropogtatok a moziban, mert nem akarok ezzel másokat zavarni akik igen sokat fizettek azért, hogy élvezhessék a filmet. Ha éhes vagyok étterembe megyek.
2012. júl. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

kölesgolyó vagy buláta

a buláta is nagyon finom 350ft 200g ez tényleg nagyon fincsi lehet hogy még a barátnőid is átszoknának rá:)

vagy az abonett pizzás változata ez tényleg olyan mint a pizza:) a kölesgolyóba van natur, sós, sajtos és paprikás változata is

sótlan mogyoró, esetleg diákcsemege ebből őket is megtudod kínálni

répagolyók, ezt zacskósan is lehet kapni

vagy csinálhatsz gyümisalit alma, barack, dinnye stb

otthon készíthetsz aszalt gyümiből, sovány kakaópr, méz és zabpehelyből gyümölcsös szeletelt müzlit, muffint vagy kókuszgolyót is, annyi hogy nem darált kekszet hanem darált zabpelyhet hazsnálsz, kis vízzel, sovány kakaóporral és egy kis mézzel összegyúród, közepébe teszel meggyszemet majd meghempergeted kókszreszelékbe, darált dióba, darált manduláva vagy ilyen színes csokis reszelékbe a barátnőidnek, ha van egy kis rumaromád, turbózhatod:)

proteinszelet vagy van a cerbonának ilyen csokis meg piros gyümölcsös müzlis változata ezek cukormentesek és finomak is

inni ízesített ásványvíz, gyümölcste előre behűtve citrommal, naranccsal, paradicsomlé, gyümölcsös italok, aloe vera italok, van asszem a siónak ilyen 0.33l-es narancs, alma és paradicsomlé változata ezek is nagyon finomak

de ha egész napra mentek akkor vigyél szendvicset ilyen melegben a sajtos szendvics meg a tanhalas szendvics nem romlik meg, tegyél bele pardaicsomot és kész is van:)

2012. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
jó ropogós zöldségeket feldarabolva: répa, karalábé, retek. :)
2012. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az illúzió kedvéért KUKORICÁS Abonett és 2 liter zero cola.:D bár utóbbi nem egészséges, de néha belefér.
2012. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tehát jól értelmezem? Diétázol, tehát kb. betartod a megfelelő kcal-val kiszámolt szilárd étkezésedet. Ezt kb. napi 5 alkalommal megeszed, és mozogsz mellé.


Aztán beülnél a moziba kb. 2 órára és egész eddig elért erdményt felrugnád?

2012. júl. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

08:29-es: Köszönööm neked ez nagy segítség volt, csupa hasznos dolgokat írtál.:)

utolsó: mindennap sétálok 1 órát és minden másnap futok 45 percet, futás után pedig 20 perc torna. Enni mostanság alig van kedvem... általában 1 nap eszek egy almát+1 féldoboz natúr joghurtot és ezen elvagyok egész nap. 2 hét alatt lement 5,5 kiló így nem fogok belehalni ha véletlenül megeszek 2 cukormentes műzlit.;)) de azért köszi. :D

2012. aug. 1. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!