Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 napom van leadni 10 kg-ot....

16 napom van leadni 10 kg-ot. Lehetséges ez valami diétával? Vagy csak úgy lehet elérni ha nem eszek semmit?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 08:32
1 2
 11/12 anonim válasza:
ha egy héten keresztül csak fehérjét eszel pl.(tojás fehérje nem a sárgája , meg csirkemell)akkor fogy öt-hat kilót!!saját tapasztalatból mondom én 56 kiló voltam most meg 49!!de ha elkezded ne hagyd abba de nagyon kemény diéta én néha az ájulás szintén voltam de megérte vékonyabb vagyok mint valaha!!:DD Sok sikert hozzá!!
2012. aug. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egyáltalán nem lehetetlen, én lementem 73-ról 64-re nem egész két hét alatt most januárban (kb napi fél kilót fogytam 2/3 zsír 1/3 izom). Csak kell hozzá egy komolyabb betegség meg hogy teljesen elmenjen az étvágyad miatta.
2015. márc. 28. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!