Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta eljárok caridoterem...

Ha naponta eljárok caridoterembe 1 órára az hatásos?

Figyelt kérdés

Hétköznap minden nap elmegyek napi 1 v 1,5 órára cardioterembe futni,ellipszisezni meg biciklizni. Az nem baj,hogy minden nap?Hisz sok helyen olvastam,hogy az nem jó. Az étkezésre is probálok odafigyelni(kevés édesség,kevés tészta sok gyümölcs zöldség)

Hatásos lesz a fogyás is?



2012. aug. 1. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, de néha nem árt pihenni, bár ha megmaradsz mindig az aerob tartományban, akkor nem árt a mindennapos mozgás. Pulzusod tartsd 130-140 között.
2012. aug. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szoondiii ***** válasza:

ne "próbálj" figyelni az étkezésre, mert nem értesz hozzá...

ha eszel, akkor egyél húst, zöldséget (alacsony ch), magvakat. ennyi! gabona, tej, cukor szóba sem jön! gyümölcsből is racionális mennyiséget, nem kell egész nap dinnyén élni (nem is lehet).

ezek után tök mindegy mit edzesz, csak olyan legyen hogy a térded ne menjen szét..

2012. aug. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A legtöbben ott szúrják el, hogy odafigyelnek az érkezésükre. Nem értenek hozzá, nem tudják a lényegét.


Egyél nyugodtan bármit, de a mennyiségre figyelj.


Én amióta megszülettem oylan vagyok, hogy naponta 6-7x eszek, viszont fél-1 adagokat. Már az oviban is pofáztak emiatt, anyukám mindig meséli (mert ott 3x kaptam enni). sose tudok megenni egyszerre egy komplett menüt.

Az én érkezésem nem tudatosan alakult így, viszont neked mondom ,hogy tudatosan egyél úgy, ahogy én.

És mindent kell enni. Szalonnát is, kenyeret is, tésztát is.

Ne hallgass ezekre a konditermes hülyékre, mert utána megnézheted magad. Érdekes módon a kigyúrtak kétharmada túlsúlyos és nem az izomtól. Na ezt add össze.

2012. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szoondiii ***** válasza:

a kigyúrtak azért túlsúlyosak zsírtól, mert tömegelnek.

ha leadják a zsír, marad az izmuk, tehát hülyeséget olvashattunk a túlsúlyos testépítőkről. egészségesek-e? ez már jobb kérdés, nem nem azok.


kenyeret, tésztát nem kell enni.

2012. aug. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!