Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megosztanátok tapasztalataitok...

Megosztanátok tapasztalataitokat, akik stressz hatására "fogytatok"?

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Anyukám egyszerűen nem tud enni ha ideges...mostanában voltak balhék a családunkban, ami őt nagyon megviselte. Le is ment róla vagy 3-4 kg :( szóval egyszerűen annyi h nem eszik.

De én úgy vagyok vele, hogy inkább maradok ilyen amilyen vagyok, mint h így fogyjak :S

2009. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem évekig pobláma volt, hogy ha stress alatt álltam, akkor nem tudtam enni, de ennek ellenére sokszor hanynom kellett. Természetesen igy igen sokat fogytam, volt, hogy csak 40 kg lettem (47-röl) pár nap alatt. Sokáig tartott, mire le tudtam ezt küzdeni - hidd el, nem volt jó és fogyókúrának se optimális.
2009. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!


Eszembe sem jutott, hogy ez optimális fogyókúra, csupán nem tudtam eldönteni, melyik kategóriába írjam a kérdésemet. Pusztán tapasztalatok érdekelnének, semmi célom nincs.

Pár napja képtelen vagyok enni, én, aki mindig jó étvággyal táplálkozott és repetázott is, egyszerűen nem megy, félek, mi lesz, de nem vagyok képes pár falatnál többet leküzdeni.

2009. júl. 18. 14:06
 4/8 anonim válasza:
61%
Gondolom a nagy meleg miatt. Igyál sok folyadékot.
2009. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A sok folyadék megvan, napi 2-3 l.


Nem a nagy meleg miatt van,sosem befolyásolt az időjárás. Nehéz időszak ez nekem.

2009. júl. 18. 14:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt egy lelki vállságom. Akkor egyszerűen elmaradt a kaja, valahogy nem volt fontos. Alig ettem valamit, szinte csak gyümölcsleveken és kávén éltem hetekig. Mivel amúgy elég nagy evő vagyok, nekem is fura volt a helyzet. A rendszeres futást viszont nem hagytam abba, mivel ez is segített kikapcsolni az agyam. Kb 5-6 kilót fogytam másfél hónap alatt. Elég nyurga lettem, de szerencsére más baj nem lett. Szedtem egy nultivitamin készítményt. Szerintem te is szedj ilyesmit , az étvágyat is javítja!

Fel a fejjel, jön még borúra derű!

2009. júl. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én 3 hét alatt fogytam 15kg.t, mikor a völegényem elhagyott!Bàr volt miböl, amugyis fogyoztam! Igy 80 voltam, mikor elhagyott 75, és lementem 60ra! Hozzà teszem söröztem csak egész nap, nem ettem! Minden rosszban van valami jo :D Most meg 5kg.al küszködök! :)

Lehet megcsinàlom ezt a sör diétàt! Bàr most boldog ember vagyok! :)

2009. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miután meghalt édesanyám, 10-15 kg eltűnt rólam, hiába ettem ugyanúgy, a szervezetem csak úgy eltüntetett mindent.

Akkor voltam 15 éves, azóta vissza jött minden, ahogy helyre állt a lelki béke, sajnos, hisz akkor se voltam egy könnyed leányka.


20/N

2009. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!