Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta hány felülést kell...

Naponta hány felülést kell meg csinálnom h lemennyen rólla a felesleg augusztus 11. -dikére?

Figyelt kérdés
sürgőssen válaszoljatok létszi :SSSSSS
2012. aug. 2. 22:53
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
10 kg felesleg leadásához legalább 1 de inkább 2 hónap kell. ha mától kezdve semmit nem ennél csak hasizomra gyúrnál max 3kg lemenne.
2012. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok: ne haragudj de te tényleg hülye vagy
2012. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én is leírom: AKÁRMIT CSINÁLSZ EZ ALATT A PÁR NAP ALATT: NEM FOG LEMENNI A FELESLEG, PLÁNE NEM 10 KG!
2012. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

te hogy elhettel tul eddig?

folosleges neked barmit is irni. ugyse fogadod meg, de ez a draga dionak a fejedben tetszeni fog: napi 4151-2felules es napi 10l viz. szilard etel nem kell, minek?

ja ez tanulj meg normalisan ragozni...

2012. aug. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Szoondiii ***** válasza:
48%

jáj..

a zsíros hasad is egy fajta "betegség". az életmódod, rossz táplálkozásod következménye. ha csak vizet iszol, vagy még rosszabbul táplálkozol, szerinted az mennyivel lesz egészségesebb?

remélem a logika érthető.

2012. aug. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

Inkább járj el futni naponta,reggel kerékpározás 8-10km

este 4km futás, utánna mehet a felülés,de haspadon,és rakj a mellkasodra súlytárcsát 5kg-al kezdj,vagy nélküle, ha nem megy.Étrendet rakd rendbe,próbálj,csak sovány husokat enni ,és lassan felszívodó szénhidrátokat.És egyél naponta 6x legalább ,de keveset.

Ha tanács kell írj levelet.

Nekem sikerült,neked is fog,én jelenleg 20kg-ot adtam eddig le.

2012. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

...és ha nem eszel lelassul az anyagcseréd is, amitől biztos nem fogsz fogyni.

Nem mellesleg a külső nem minden. Szerintem nem elég.

Nem bántásnak szánom, de borzalmas a helyesírásod. Egy kis időt arra is szánhatnál.

2012. okt. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
megkésett válasz:D egyébként mostantól szerintem napi 10-12 felülés és aug 11-ére egy csepp háj nem lesz a hasadon
2012. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!