Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mehet a só? Pl. : Uborkával.

Mehet a só? Pl. : Uborkával.

Figyelt kérdés
2009. júl. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Ne nagyon sózzál, mert megköti a vizet, igaz, hogy az nem zsír, de mégiscsak súly. És a só káros az erekre is.
2009. júl. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
NEEEE!
2009. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

egy pici mehet rá, főleg, ha sportolsz is, mert akkor kiizzadod.

bár, a pici mennyiség is relatív.

én is csak enyhén sózom az ételeket, csak magamra főzök hetente 4-5*, kb. 1 éve vettem 1 kiló sót, jóval több, mint a fele megvan.

2009. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

na, én is só-fanatik vagyok, de igyekszem visszafogni magam, mert egyáltalán nem egészséges. fogd vissza te is.


ha kicsit csökkenti az ember, néhány hét múlva egyébként már sok mindent önmagában is elég sósnak talál.


én speciel az édességet nem szeretem, sajnos a sóval teljes őrület van, legszívesebben mindent behintenék.

de nem szabad.

2009. júl. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
Uborkára, paradicsomra, stb teljesen felesleges a só, ha eleve valamilyen sós étellel eszed.
2009. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
khm, himalájai só a megoldás. egészséges, nem ártalmas. Én vesebeteg vagyok, magas vérnyomás, szóval sót nem ehetek, de ezt eszem, és javulnak az eredményeim. (persze nem csak ettől...) szóval ezt kell enni, nyugodtan lehet sokat is.
2009. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!