Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt mehet így le...

Mennyi idő alatt mehet így le 15-20kg? (Tanácsokat is várok. )

Figyelt kérdés

165cm, 80kg, 20 éves lány vagyok. 6 napja elkezdtem úgy enni, hogy a szokásos adag felét eszem meg csak, és így éhes sem vagyok. Azóta 2-3 kiló ment le (így vagyok most 80). Ma kezdek el mellé futni is, úgy tervezem, hogy minimum hetente 3x futok, kezdetben 10 percet, mert a kondim is elég rossz, és később majd növelem vagy az időt, vagy az intenzitást. Ezek mellé még tornázni is akarok itthon amikor időm engedi. A kaják: sok zöldséget és gyümölcsöt eszek, a húst nem szeretem, és a főzelékek mellé sem eszem kenyeret/zsemlét. Az adagokat csökkentettem csak, de úgy látszik már ezzel is elértem valamit. :)

Tanácsokat várok, főleg mozgás terén, hogy mennyit fussak, és mit tornázzak. Valamint hogy mennyi idő alatt megy le így 15-20 kg [ennyivel már elégedett lennék :)].

Előre is köszi!


2011. aug. 5. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
tanács, ne fuss, majd 5-6 kg mínusz múlva - addig úszás, bringázás, konditermi edzés - + 20 kg-mal ne fuss, mert szarrá mennek az izületeid
2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És kocogás futás helyett? Az enyhébb.
2011. aug. 5. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:
kocogás pláne nem még szarabb az ízületeknek...ha van egy nagyon jó cipőd, akkor terepen lehet próbálkozni futással, de betonon nagyon felejtős
2011. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Füvön/földön futnék, a focipályán. :)
2011. aug. 5. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a leges legfontosabb a KAJA,szigorú diéta,méregtelenítés.Otthon elvégezhető erősítő feladatokat kellene csinálnod,vagy konditerembe lemenni-erősíteni az izmaidat,állóképességedet növelni-ezt kb egy hónapon keresztül,azután vegyesen lehetne edzeni,néha bent,néha kint.Ekkora súlytöbblet még nem a világ vége,simán leadhatod úgy is,hogy közben ne und magadat halálra.
2011. aug. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!