Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Pár nap alatt hízhattam 3 kilót?

Pár nap alatt hízhattam 3 kilót?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenki azt mondja, pár nap alatt nem lehet hízni, meg, hogy az csak visszatartott víz, stb. De nekem nem megy le pár napja már reggelre sem! Nem értem! Semmit nem változtattam sem az evésen, sem a mozgáson.


Tavaly sikerült lefogynom, és elérnem az álomalakomat. Nem szeretném elveszíteni, sokat dolgoztam érte - és dolgozom azóta is, hogy megtartsam. :(



2012. aug. 3. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
jo-jo
2012. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a jojo annál szokott lenni, aki koplalással fogyott le, és nagyon rövid idő alatt... Én több, mint fél év alatt fogytam le, és nem koplaltam/koplalok.
2012. aug. 3. 18:34
 3/5 anonim ***** válasza:

hajjaj, nálam is ez van. reggel fölkeltem, wc, és 2,5 kilóval voltam nehezebb, és az a szomorú, hogy ez megy már egy ideje. délután is ráálltam kiváncsiságból, és 1 kilóval voltam könnyebb mint reggel. pedig előtte már ettem vagy háromszor, megittam 1 liter teát, dinnyét is ettem.

érthetetlen a helyzet!

2012. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
erdekelne hogy hogyan sikerult a tavaly lefogynod. Tudd en is fogyozom. Segitenel?:DIrnal egy privit?
2012. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem értem, tényleg indokolatlannak tűnik!

Én nem hazudok magamnak, ha elengedem magam, vagy többet eszem valamikor, azt igenis tudom, és akkor elfogadom, hogy oké, most feljött 1-2 kiló, nem baj, majd lemegy. Normál esetben, ha ilyen előfordul (nem gyakori), akkor nem problémázom rajta.


De ez most már, ezt nem értem, és félek, hogy nem fog megállni, hanem még több fog feljönni.

Egyébként az aggodalmam tárgya az is, hogy életemben nem puffadtam ennyire, mint mostanában. (Ez is egy pár napja.)

Az első étkezés előtt teljesen lapos reggelente a hasam (illetve már két napja nem, a testsúlyommal együtt egy kis has is megmaradt :((((), de az első étkezés után már egész nap úgy nézek ki, mint egy terhes!

2012. aug. 3. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!