Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak koztetek fogyokurazok?...

Vannak koztetek fogyokurazok? Esetleg elmondanatok tapasztalataitokta? Mennyit sikerult eddig leadni? Mennyirol indultatok? Mennyinel tartotok? Kituzott cel?

Figyelt kérdés

2012. aug. 3. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen :)


Középiskolában nagyon meghíztam, kb. 50 kilóról 67-68-ra :/ (Mondjuk nőttem egy kicsit, igaz, de akkor is szörnyen néztem ki.) Aztán fogyózni kezdtem, szépen lement a súlyom 63-ra (164 cm vagyok), ezt 2-3 évig tartottam. Annyi volt a titok, hogy nem zabáltam már össze-vissza, 3 süti helyett 1 darabot ettem, meg úgy általában elhagyta az édességet, tésztából nagyon keveset ettem. Szépen lassan lementem 60 kilóra. Most megint fogyózok, mert elegem van a nagy seggemből :D


1 hónapig úgy ettem, ahogy a 'szálkásító diétánál' elő van írva, számoltam a fehérje + szénhidrát mennyiséget, napi 5x kajálás, mellette heti 3x intervallum edzést csináltam. Kb. semmit nem ért, egy dekát sem fogytam!


Aztán kb. 3 hete szigorúbbra fogtam a diétát és láss csodát már csak 57 kg vagyok és nem izom ment le, hanem zsír. Tehát: napi 5-6x eszem, szénhidrátot csak reggelire (teljes kiőrlésű kenyér) vagy nagyon keveset ebédhez (rakott kelben rizs, köretek, rakott krumpliból keveset).

Tízóraira, uzsonnára megy pár szem gyümölcs vagy pici túró vagy kefir/kaukázusi kefir vagy főtt csirkehús. Vacsira saláta vagy csirkehús vagy főtt tojás (1-2 db). Ritkán eszem édességet. Ha kapok pl. egy tortaszeletet, az a reggelim. Hébe-hóba megeszek 2 gombóc Algida fagyit. Naponta iszom kávét (nem gépit, forrázom az őrölt kávét). Naponta minimum 3 liter vizet iszom.


Mozgás: hetente legalább 5 alkalommal 1,5 órát tempósan gyalogolok megállás nélkül, ha hazaértem, nyújtok és jógázok (ja igen, azt reggel is szoktam).


Ennyi.

2012. aug. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közel 30 kg, fél év alatt, 2 éve tartom.
2012. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-13,5 kg :)) 98ról 84,5kg.

Májusban csináltam képet a hasamról és tegnap is egymás mellé vágtam és tegnap este azt nézegettem :D szerintem van változás es mások szerint is :) és ez akkora löketet ad, hogy meg sem állok még vagy -20ig!!:)

2012. aug. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Január óta 15 kilót fogytam. Akkor kezdtem el a fogyókúrát, mikor elértem a 80 kilót... Most vagyok 65. Még 5-10 kilót akarok fogyni, nagyjból már elégedett vagyok, de még karból meg combból mehetne le.

Tapasztalatok? Nem is olyan nehéz, mint gondoltam és egy jó nagy hülye voltam eddig, hogy hagytam magam így elhízni.

Pont egy hét múlva lesz az esküvőm és nem fogok úgy kinézni, ahogy szerettem volna, és ezt azt hiszem egész életemben bánni fogom, de azért nagyon örülök ennek a 15 kilónak. Megváltozott az életem.

2012. aug. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jan 1.je óta-30 kg. 105-ről 75-re. 179cm/nő, még 6 kg-ot szeretnék! :)
2012. aug. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!