Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csökkenthetem az...

Hogyan csökkenthetem az étvágyamat?

Figyelt kérdés

Délbe kelek, és kb. hajnali 3kor alszok el. Így nem bírom ki, hogy délután 6kor egyek utoljára.

Valamikor csak rám jön az ehetnék, és baromi nehéz leállni, de ez este sokkal többet jelentkezik.


2012. aug. 4. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Csinálj valamit amitől napközben jól kifáradsz, és korábban el tudsz aludni, és húzd fel az órát 10 órára és étkezz normálisan, aztán pedig próbáld erre rászoktatni a szervezeted :)
2012. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert a 6 után nem evés baromság. 2 órával lefekvés előtt még ehetsz nyugodtan, utána nem.

De nem ártana visszaállni rendes fekvésre/kelésre. :)

2012. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az étvágyat azzal tudod csökkenteni, ha olyan ételeket fogyasztasz, amiknek a felszívódása és hasznosítása elhúzódik, több idő kell hozzá. Ilyen a zsír, fehérje. Tovább tart hasznosítani, tovább szolgáltatnak energiát, és a szénhidrátokkal ellenben nem engedik ingadozni az energiaszinted. Hirtelen elfogy a táp, a szervezeted riadózik, mész kajálni. Ha zsírokkal, fehérjével laksz jól, nem lesz ilyen gond. Túró pl. lassan felszívódó fehérjéket tartalmaz, de a halban lévő protein is nagyon jó hosszú távú tápanyag.
2012. aug. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt a délután 6-kor egyek utoljára, ezt ki a görcs találta ki, mert ez egy akkora baromság...

Hogy délben kelsz, az nem túl jó, mert ha reggeli a legfontosabb étkezés ilyen szempontból, de ha ezt nem tudod megoldani, akkor a Bio Króm tabletta kiváló segítség és támogatás lehet, mert szinten tartja a vércukorszintet, így ritkábban jelentkeznek az éhségérzetek, amiknek az az oka, hogy mindig magasan tartod a vércukor szintedet a sok kaja miatt, így amikor az elkezd lefelé haladni, akkor leszel éhes...

2012. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A krómmal nagyon vigyázni kell, odaver a májenzimnek és a vesének, rengeteg vizet kell hozzá inni.
2012. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A krómmal nagyon vigyázni kell, odaver a májenzimnek és a vesének, rengeteg vizet kell hozzá inni."

Nem tudom ezt hol olvastad, de a króm csak nagy mennyiségben okoz mérgezési tüneteket, és annál aki sportol gyorsan kiürül a szervezetből. Az üzletekben kapható Bio Króm tabletták csak a napi szükséges mennyiséget tartalmazzák, káros hatásuk nincs, sőt...

A legutóbbi kutatások szerint az időskori cukorbetegség kialakulásának oka a krómszegény étrend, mivel a legújabb gyártási technológiáknak köszönhetően 90%-al kevesebb krómhoz jut a szerveztünk. Ha bármiféle káros hatása lenne nem lehetne vény nélkül kapni, ahogy az A vitamint sem lehet.

2012. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem olvastam, tapasztaltam:D

Rendszeres sport mellett 1 hónap alatt olyan szépen emelte a májenzimemet, hogy öröm volt nézni, emellett vesehomok is keletkezett, napi 2 liter vízzel. Azért mondtam, hogy rengeteget kell hozzá inni, fémről van szó.

2012. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Próbálok visszaállni, de nagyon lassan megy. Ma is délbe keltem, mondjuk most kivételesen soká feküdtem le. Próbálom félóránként visszaállítani magam.

Habár tegnapra a torna, kondi nem fért bele, ettem egy zabkását, 2 húslevest, meg dinnyét.:D az egyik húslevest nyugodt szívvel ettem meg 10óra fele, és nem voltam éhes, max ha rám jött, ittam egy kicsit :)

2012. aug. 5. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!