Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 4 napja nem wécéztem,...

Már 4 napja nem wécéztem, pedig nálam midnen napos szokott lenni. Mit egyek- igyak, ami tuti beindít?

Figyelt kérdés
Pedig ettem, elég rendesen, sok húst főleg, gyümölcsöt, zöldséget is, nem értem miért nem jön semmi. Fel vagyok már puffadva. Mit egyek-igyak ami beindít?(Nem hashajtót)
2012. aug. 5. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

meleg citromos zöld tea

tej, szilvalekvár rozskenyér piritósnak

zabkorpa aszalt szilvával, joghurttal

tönkölykenyér piritósnak, túrókrém szilvalekvárral

mézes tej graham kifli, mustár, sonka, sajt, paradicsom


joghurt lenmaggal


zöldségleves

párolt zöldség-főleg cukkini, répa, karfiol, brokkoli

rizs, főtt krumpli, párolt husik zöldfűszerekkel, főzelékek lágy tojással, joghurtps petrezselymes szószok, mártogatósok krumplihoz-sütve sütőben, főzve, vagy salátákhoz, citromos halfilé joghurtos kapros szósszal, spenótmártás tükörtojással kefírrel sűrítve


dinnye


kaukázusi kefír túróval áttörve paradicsommal


lefekvés elött pohár tej aszalt szilva, korpás keksz 2-3 db

2012. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyél meg 3-4 db kivit, csinálj valamilyen zöldséges levest, nálunk a bableves az, ami másnapra mindent beindít. :-)
2012. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok

igaz egészségtelen és nem is szoktam ilyeneket inni de néha belefér a cél érdekében

sima kávé tejjel

vagy fél liter behűtött light vagy zero cola (engem az a sok édesítő meg szutyok miatt úgy meghajtott amikor már 5. napja semmi már feszült a gyomrom ilyenkor jött ez a segítség

vagy a kovászos uborka

2012. aug. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, én vagy másfél hete... :s Pedig én is ettem rendesen, meg minden. Talán a melegtől lehet? Nem tudom...


Én tegnap barackkal próbálkoztam, nem segített, de talán neked fog. Próbáld ki.


(Én is úgy nézek már ki, mint egy terhes, komolyan. :((()

2012. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kávét és Kóla zérót is ittam tegnap, de semmi. Ma lesz anyunál kovászos uborka az ebédhez, hátha majd attól. Most meg reggelire zöld teát ittam.
2012. aug. 5. 09:33
 6/14 anonim ***** válasza:
ígyál tejet és utána vizet és vagy gyümölcslevet ha ez nem használ akkor semmi
2012. aug. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Valamit találj ki,mert a bélformára száradt széklet pokoli fájdalommal fog távozni.Nekem meg is repesztette a végbelemet az 5 nap nem ürítés.A megsemmisítő görcsök meg a másik fele.Hónapokig táplálékkiegészítő porokon éltem,hogy ne kelljen szilárdat üríteni,mert attól féltem,hogy belepusztulok a kínba.Le is írtam ezeket.Google-ba írd be: boyka blog
2012. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb ,gyorsabb ha le mész a patikába és kérsz valami erős hashajtót.Nem kell napokat várni a hatásra.
2012. aug. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Félek, hogy túl jó hatása lesz és még hétvégén is menni fog a hasam( A lagzimon nem lenne olyan király:D). Egyszer bevettem egyet még egy pár éve és jó pár napog ment a hasam, az se jó, főleg a héten annyi elintéznivalóm van még.

AMúgy lehet a stressztől van szorulásom? Nem inkább hasmenésem kéne legyen?

2012. aug. 5. 10:23
 10/14 anonim ***** válasza:
tuti a stressz ezt eddig miért nem mondtad hogy lagzid lesz így már más a helyzet.
2012. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!