Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát tartalmaz...

Mennyi kalóriát tartalmaz három lidl-s sajtkrémes (! ) rúd?

Figyelt kérdés
Kalóriaszámlálós diétába kezdtem, napi 1200 kcal a max. A fornettis sajtkrémes rúd tudtommal körülbelül 350 kalória maximum, gondolom ez is valahogy akörül jár, de azért megkérdezem. Mert tudnom kell, ehetek-e még egyáltalán ma. A válaszokat előre is köszönöm :)

2012. aug. 5. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

567,134 ezred


Beírod Google : Lidl sajtkremes rúd kcal

Ha nem dob ki semmit , mi honnan tudnánk?

2012. aug. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is arra gondoltam, hogy számold a fornettis értékkel.

De ne nagyon egyél ilyet, én most nem jövök azzal, hogy sz@r szemét kaja, meg sose fogysz le.

De a méretéhez, "funkciójához" képest sok kcalt tartalmaz, elpazarlod rá a kalóriákat, és nem laksz jól, mert gyorsan felszívódó ch.

(Nemrég ettem egy májas kockát, a lányomnak vettem, de nem kérte, kidobni meg nem akartam. Megnéztem, nem semmi mennyiséget tartalmaz, és fél óra múlva mintha semmit nem ettem volna...)

2012. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!