Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A cukorelvonás (csoki, és a...

A cukorelvonás (csoki, és a többi nasi) okozhat remegést?

Figyelt kérdés
Csak mert 2. napja diétázom, semmi cukor, és remeg a kezem, plusz gyilkolni tudnék egy kis édességért. :( Eddig nagyon sok csokit ettem, napi szinten zabáltam a nasst. De elég volt, most nagyon szépen tartom magam, csak éppen folyamatosan remegek, s nem értem, mi az oka.
2012. aug. 7. 11:14
1 2 3 4
 1/32 Szoondiii ***** válasza:
57%

cukor, csoki, kenyér, gabona "szénhidrát megvonás" okoz fizikai és mentális tüneteket. a szénhidrát is olyan, mint egy drog, csak enyhe. valamivel kevésbé káros, bár az is halálos.


egyél c-vitamint eleget, sok húst, zöldséget (ne legyél éhes), gyümölcsöt is fogyassz, olajos magvakat..


és baromira tarts ki. menj el haverokhoz, keress edzést, menj társaságba és egyél állatot, sok zöldséget hogy ne éhezz.

el fog múlni.

2012. aug. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sejtettem, hogy ez az oka. Igen, nagyjából így étkezem két napja, ahogy leírtad, csak éppen elvonási tünetek miatt úgy remeg a kezem, mint egy alkoholistáé. :)
2012. aug. 7. 11:24
 3/32 anonim ***** válasza:
Inkább alacsony a vércukorszinted. Egyél gyümölcsöt, abban van gyümölcscukor.
2012. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 Szoondiii ***** válasza:
21%

igen, de a gyümölcscukor nem emeli meg a vércukorszintet.

ez egy abszolút inkompetens válasz! van a gyümölcsben szőlőcukor is, de mivel az hamar kiürül a vérből csak alacsonyabb vércukor szintet eredményez, mint a kiindulási..

az ember NEM szénhidrát evésre termett, ch bevitel nélkül stabil és kiegyensúlyozott lehet a vércukor és inzulin szintünk, ch fogyasztással belezavarunk! ami veszélyes, és betegszenek is bele rendre az emberek..

2012. aug. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
65%
Jaj hagyjad már abba, ezt az ember nem ch fogyasztása termett...
2012. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Inkább legyen rosszul, mert szerinted milyen jó ez -.-' szerinted mégis mitől remeg? Mert alacsony a vércukra! Amúgy meg a gyümölcscukor hosszú távon enyhén magasabb vércukrot eredményezz, nem alacsonyabbat...
2012. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
8%

Elképesztő, hogy képes valaki soha nem a kérdésre válaszolni:D

Az inkább mentális tünet, a vércukorszintünk egy szabályozott mechanizmus, attól, hogy most nem eszel annyi édességet, a vércukrod minimum értéke ugyanannyi. Ha nem, akkor cukorbeteg vagy, de ez igen valószínűtlen. Majd megszokod, volt egy étrended, megváltoztattad, hozzászoksz és elmúlik.

2012. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Akkor mégis minek kell a cukorbetegeknek ch-t fogyasztani? ráadásul grammra betartva? Mert kell a vércukorszinthez...
2012. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy a vércukorszintem alacsony, hiszen napi ötször eszem, éhes sem vagyok.
2012. aug. 7. 11:37
 10/32 Szoondiii ***** válasza:
4%

hehe, a cukorbetegeknek azért 'KELL' szénhidrátot fogyasztaniuk, mert gyógyszert szednek. és azért kell gyógyszert szedniük, mert szénhidrátot esznek, és én most akkorát röhögök magamban, mert több 100 000 cukorbeteg tömi a gyógyszeripar zsebét csak azért, mert nem képesek lejönni a gabona és tej evésről! bár én már kínomban nevetek..


eljutottunk a ch fogyasztás, a cukorbetegség, és a gyógyszeripar problémájához. péntek óta írok csak GYIK-en, és már is mennyit haladtunk!

2012. aug. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!