Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » át tudom alakítani a fölöslege...

át tudom alakítani a fölösleges zsírom Szeptemberig ha rendszeresen sportolok és oda figyelek hogy mit eszem? (lent)

Figyelt kérdés

naponta 2x van edzésem

(kézilabdázom) csak nem tudom hogy mit ehetek és mit nem és mit ehhez kérnék szépen segítséget.



2012. aug. 8. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy tisztában az emberi szervezet működésével. Zsírból hogyan lehetne izmot varázsolni?! Ilyen egy egyszerűen nincs!

Csak a fölös zsírt lehet lepucolni( szálkásító diéta ) vagy izomtömeget növelni( tömegnövelés ).

2012. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A zsirt nem lehet atalakitani hanem leadni es a rendszeres sporttol megizmosodsz.

Keruld a cukros,zsiros eteleket es az uditoket.Tobb zoldseget,gyumolcsot,feherjeben gazdag hust egyel es keves krumplit,riszt,kenyeret.

Hogy letudod-e adni szeptemberig attol fug hogy mennyi a felesleged.

Hajra.;)

2012. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!