Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni a Norbi-m...

Mennyit lehet fogyni a Norbi-módszerrel?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok. Nekem nagyon sok a feleslegem:((
2009. júl. 20. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

BÁRMENNYIT! Ez csak és kizárólag rajtad múlik, a Te fejedben dől el, Norbi "csak" egy erős mankót ad neked az utadhoz!

Dehát nézd meg: Katinka (-70), Kovi (-75). Meg még vannak nagy fogyasztásai. Nézd meg a Nagy fogyásba mennyit lekapott róluk (ok, hogy az nem egészséges és színzsír fogyás volt valszeg, de akkor is.


Ami fontos, azaz, hogy mozogj mellé! Mondjuk Norbira! :)

2009. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg akármennyit, de kell hozzá sportolni is, ha komoly a felesleg. Koviék is sportoltak. Én is Norbival fogytam le. Le lehet vele, nem is fogsz éhezni, de energiát kell fektetned a sportba is. Ezt Norbi is megmondta.
2009. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előttem áll 50 kg fogyás! De megcsinálom!!! Mennyi idő alatt megy ha mondjuk betartom a kódokat+ minden másnap tornázom Norbi Duci-kazettájára? (már megvettem)
2009. júl. 20. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok!


Nézd! Szerintem fontos hogy az idő ebben ne legyen mérvadó! Ráérsz, nem? Előtted az egész életed arra hogy lefogyj! Persze, ezt most nem úgy értem, hogy ne is törődj a dologgal... Nem! Igenis tégy meg mindent a cél érdekében, csak ami fontos: ésszel. Sokan abba buknak bele hogy egy hónap alatt akarnak megszabadulni az évek alatt fölhalmozott súlyfeleslegtől. Ez meg ugye vagy nem megy, vagy csak súlyvesztés, és nem zsírvesztés történik.


Az elején akár lemehet heti 5 kiló is, hiszen első körben rengeteg víz fog távozni. Aztán ez lassul majd. Arra kell törekedned hogy beállj a heti fél-1-másfél kilós fogyásra. De mivel ez egy nagyon hosszú folyamat, így én azt mondom, akkor sincsen gáz, ha mondjuk két hétig stagnálasz (sőt, biztosan lesz ilyen is).


Nem tudom melyik ducit vetted meg. A 2008-as nagyon jó, ajánlom! Én is ezzel kezdtem, aztán ma már a Kiképzést, meg a Kik-boxot nyomom, közel 40 kilóval könnyebben! :)

Szóval gyerünk, húzzál bele, simán leadható, csak most látod soknak! :) Ha ma elkezded, már ma a jó úton fogsz járni! És ez a lényeg! Hogy elindulj a cél felé! :)


Sok sikert!

2009. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

50kg-ból valószínüleg az elején nem lesz nehéz fogyni, amikor lejött az első 5-10kg után majd egyre nehezebbnek fogod érezni, ez a test homeosztázisa miatt van. Egyensúlyba szeretné tartani a szervezeted magát. Ezért lesznek olyan időszakok amikor dolgozol és mégse ment le súly, iylenkor ne keseredj el, inkább adjon erőt és dolgozz még keményebben!

Arra gondolj hogy itt nem csak a fogyás a tét hanem az egészséged. Ha egy deka se ment le akkor is jót tettél a szívednek, testednek stb.

Heti 1-2 kg lenne az egészséges, ebbe nem vagyok biztos de ha kicsit több megy le talán nem probléma.


Más: A lényeg, hogy csak étkezéssel és csak mozgással egyik se mqködik igazán, csak együtt a kettő(talán a mozgás még sokkal fontosabb). A kódoknál azért figyelj, hogy attól hogy 1-es és akármennyit ehetsz, ne ezzel probáld a napközbeni éhséged pótolni mert attól is szedhetsz fel súlyt, hiszen az is energia ha kevés is.


Sok szerencsét a fogyáshoz.

2009. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De aranyosak vagytok hogy segítetek nekem elindulni! Elhatároztam magam és ezt most nagyon komolyan gondolom. A 2008-as kazettát vettem meg:))Hát akkor indulok és kezdem a napi mozgásomat( ilyen tájban fogok "kazettázni" mert a férjem éjszakás és egyedül vagyok, senki nem zavar!) Még egyszer 1000 hála nektek:))))
2009. júl. 20. 20:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is Norbival fogytam le, és ami lényeges, hogy ne úgy fogd föl, hogy fogyókúrázol, meg koplalsz, hanem életmódot váltasz! nem éheztem, nem főztem külön magamnak, és mégis 15 kg lement. 20-at akartam, csak terhes lettem :))

Drukkolok neked, hogy sikerüljön, és amikor majd elérsz egy olyan pontra, hogy "elég volt" mert sajna biztos lesz ilyen is, akkor olvasd el ezeket a hozzászólásokat!! Kitartást neked! :)

2009. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!