Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ennyit híztam?

Lehetséges, hogy ennyit híztam?

Figyelt kérdés
A hétvégén jó sok édességet ettem, péntektől vasárnapig egész nap csak ettem.Csütörtökön 47 kg voltam.Vasárnap pedig már 50 kg.:O Lehetséges, hogy 3 kg-ot híztam 3 nap alatt?Vagy csak a sok kaja van bennem?Mert péntek óta nem voltam wc-n.
2011. ápr. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Heti 1 kilót lehet általánosan fogyni, úgyhogy szerintem ez a hízással is így van. Sztem csak még mindig emészted azt a sok kaját. Max fél kiló jöhetett fel tartósabban, amit másik 2-3 nap normális kajálással leadsz. Már ha eddig nem koplaltál.

Én is így vagyok vele, 2 kilóval vagyok több, és fuj, de dühös lettem. :D Nem tartós, de akkor is, rossz látni. De folytatom a diétám, és akkor nem lesz gond. :)

2011. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Max egy fél kilót hízhattál zsírban, a többi a víz amit megkötött a szervezeted.

Én is karácsony után mindig több vagyok 3-4 kilóval, de max 4-5 nap diétával mindig visszaáll a súlyom.

2011. ápr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
wc-n miden nao kell lenni.másképp max+3
2015. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!