Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg ennyit híztam volna?...

Tényleg ennyit híztam volna? :O :O Mennyit lehetséges hízni egy nap?

Figyelt kérdés
Tegnap nagy parti volt, össze-vissza kajáltam, a párom is unszolt, hogy engedjem már el magam, nem kell folyton fogyózni, meg rengeteg ittam szeszes italt is (sok üres kalória :S uh) Ma reggel ráálltam a mérlegre, és 2 kg-al többet mutatott. Nagywc-zni nem tudtam most, tehát pár deka gondolom az is lehet, (mindig nagywc után szoktam magam mérni) de ZSÍRBAN tényleg lehet ennyit hízni egy nap alatt?:( :(:S
2010. júl. 4. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudtad h minden egyes ch 1g vizet köt meg a szervezetetdben ?
2010. júl. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És mikor megy ki belőlem a víz?:S

1 nap alatt kimegy?

2010. júl. 4. 08:42
 3/11 anonim válasza:
100%
Ha megköti a vizet, az azt jelenti, hogy lerakódik, így nem fog kimenni, max ha ledolgozod.
2010. júl. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem reggelről estére feljön 2 kg, aztán estétől reggelig le is megy. Mindig így vagyok:D
2010. júl. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Mi az a ch? :$
2010. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ch=szénhidrát


amúgy sztem csak felfújt a sok kaja, nem hiszem hogy ennyit felszedtél volna... a női szervezet amúgy is érdekes.. ciklustől függően plusz kilókat mutathat a mérleg, majd kevesebbet...

2010. júl. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én mondjuk mensi előtt pár nappal mindig 2-3 kilóval több vagyok ..majd ha megjön megint ivsszamegy a súlyom
2010. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok megint.

Reggel nem vagyok képben tehát pontosítok:


Minden egyes gramm szénhidrát 4 gramm vizet köt meg a szervezetedben.

2010. júl. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is tudok 1 nap alatt 1kgt felszedni, de leadni is. 4 nap alatt 3kg is adtam le.
2010. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem lehet egy nap alatt sokat hízni mint ahogy fogyni sem. Az 2 kg plusz azért van, mert még nem nagywc-ztél. És mivel többet ettél az átlagosnál, többet is fogsz kakilni utána. 1 nap alatt képtelenség, hogy zsír rakódjon le a szervezetedben. Az is lehet, hogy menstruálsz/vagy nem sokára fogsz és azért mutat többet a mérleg. sokan meg a kánikulában bevizesednek,ez szintén magától megoldódik majd.
2010. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!