Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap futok 20 percet...

Ha mindennap futok 20 percet pályán akkor mennyi idő után látszik meg az eredmény? (bőv. Lent. )

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. 160 cm, és 56 kg, de úgy hogy múlt héten 56 voltam manapság meg 60!!!! ez meg hogy lehet? így még kövérebbnek látom magam. olyan jó lenne megtudni, mikor jön meg a "munkám gyümölcse". Az étkezésemre is odafigyelek. Jó lessz így? Úgy kb. 50 kg akarok lenni, bár az 52 id kielégítene. :)))
2009. júl. 20. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
1 hónap kell min.
2009. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek nagyon jó a 20 perc, később növelheted. A futás a legjobb, amit választhatsz, mert az egész testedet átmozgatja!

Egy hónap után biztosan látsz majd eredményt. Ajánlom, hogy ne csak a kilót, hanem a centimétereket is mérd. Tanulságos lehet.

Én egy hónap alatt majdnem megbolondultam, mert a súlyom nem csökkent, viszont a nacimból egyel kisebb kellett... nem tudtam felfogni. Akkor világosítottak fel, hogy milyen sötét vagyok, zsírt égettem és izmosodtam. Súly maradt, de a zsír ment :)


Hallgass közben zenét, Hamvai a legjobb választás, szerintem! Ütemes és ha elgondolkozol közben, észre se fogod venni, hogy már egy órája futkorászol.


Elég monoton sajnos egy pályán futni, a sok kör miatt, de kíméli a térdedet, ha füvön futsz.


Egyébként... a kondíciódtól függetlenül ne elégedj meg pár körrel. Az első könnyen megy, aztán fájni fog talán, de ha túllépsz egy bizonyos ponton és az agyad irányítja teljesen a testedet, akkor sokat fogsz tudni futni!


Jó, tudom, nem kérdeztél...

Szóval az én válaszom is egy hónap, és sajnálom a sok off-ot.


Puszillak,


Sacii, 17

2009. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ohh, ez hozzátartozott a kérdéshez, nem off volt :)


köszönöm, remélem hogy így lessz!!!


köszi a válaszokat, lécci írjatok még!


sok puszi sacii

2009. júl. 20. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

énis 15 vagyok, 166 centi,és 59 kilo :'(

énis szoktam futni, de min.egy héten egyszer. valamit muszáj tennem nekemis,mert ez így nagyon nemjó. amugy senki nem néz 59(:|) kilónak,énse látom magamat annyinak..de mégis ennyi vagyok. most elolvastam a kérdésedet,és úgy döntöttem,hogy még most gyorsan lemegyek futni. köszi az ambíciót vagy mit xD

és ez már tényleg OFF volt:D bocsi:)

2009. júl. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nemgond!! örülök, hogy megadtam a kezdőlöketet! :)


írjatok még :)

2009. júl. 20. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!