Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyas szempontjabol melyik...

Fogyas szempontjabol melyik "edzesterv" lenne hatasosabb?

Figyelt kérdés

1. Ketnaponta (esetleg 3) tartanek 1 pihenönapot. Azon a ket napon, egyiken kondigepes edzes, masikon cardiogepes, masfel-2 ora, ahogy jön, mindig felvaltva.


2. Minden masnap mennek edzeni, akkor viszont cardio is es kondi is, hosszabb ideig.


Eddig az 1est csinaltam, egy hetig csak, most kezdtem el augusztusban edzeni. Ha a fogyas a celom, melyiket lenne jobb csinalnom?


2012. aug. 11. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az elsőnek logikailag nincs értelme. Mi az, hogy 2 pihenőnap és ezeken edzel? De mindegy is. A másodiknak több értelme van.
2012. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, ugy ertem, hogy az 1.nel 2 edzö nap utan tartok egy pihenö napot, tehat 5-6 nap edzes, 1-2 pihi.
2012. aug. 11. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor viszont az első lenne jobb. Nem hiszem, hogy a másodikkal tudnál csinálni 1 óra kardiót meg 1-1,5 óra kondit is.
2012. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!