Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a futással?...

Hogy is van ez a futással? Tényleg semmi értelme?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy csajszival, aki elég sokat fogyott az elmúlt időben. Én kezdő fogyis vagyok, és eléggé mellbe vágott, amikor azt mondta, hogy hiába szaladgálok, ezzel úgyse megyek semmire, nem jó mozgás forma...


Nem értem. A levelemre, amiben magyarázatot kértem, nem válaszolt.


De most akkor mi van? Ha a fogyi mellett futni járok, heti 4x 45 percet, akkor tényleg semmi értelme nincs fogyás szempontból nézve?


2009. júl. 21. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, ne add fel, csak mozgással tudsz tartósan lefogyni és a futás az egyik legjobb, ha min. 30 percig futsz 1 - 1 alkalommal.
2009. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Én azt olvastam, hogy 20 perc futás után kezdődik el a zsírégetés, ha kevesebbet futsz, akkor csak fitten tartod magad, akkor nem fogysz.
2009. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
A "csajszi" vagy szellemi fogyatékos volt, vagy csak simán hülyére éheztette magát úgy, hogy közben meg sem emelte a seggét, vagy valami "ridzsúszfetfászt" szemetet akar majd rádtukmálni. Ne foglalkozz az idiótákkal, menj futni! :)
2009. júl. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát mégsem én vagyok a hülye. köszönöm (:
2009. júl. 21. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
nem Te vagy a hülye hanem Ő. Ennél nagyobb baromságot mint amit ő mondott még sosme hallottam. Én mindig futással fogyóztam és mindig bevált eddig.
2009. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a futás már hogyne lenne jó! több, mint 20 percig fuss, és kocogás legyen inkább! Az egyik legjobb, és legolcsóbb kardio program :)
2009. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél éve futok.... fogytam.. azóta mióta elértem a kívánt súlyt, kevesebbet futok, de egyre szebb az alakom.
2009. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2009. júl. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!