Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Képet nem rakok fel! Az...

Képet nem rakok fel! Az adatok alapján milyen alakom lehet? Úgy értem fiús vagy más? Mellben: 87cm Derékben:66cm Csípőben:87cm

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2012. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szoondiii ***** válasza:
0%

más vagy.

kérlek vedd észre, hogy ez így mennyire értelmetlen kérdés, és hogy nem vezet sehová.

kiszedheted az arcod egy képről, ám bár úgy sincs értelme, hogy vadidegen emberek véleményét kérd ki egy ilyen kérdésben.


mert mi van, ha jó alakot írunk? egészségtelenül fogsz enni?

vagy ha zsírosat, akkor "fogyózni" fogsz?


ha egészségesen eszel, alacsony szénhidrát bevitellel, tej nélkül akkor egészséges tested lesz, mind működését, mind kinézetét érintve.

2012. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudhatom így. Nekem a mellem meg a csípőm némileg több, a derekam meg némileg vékonyabb, így elég nőies az alkatom. Te biztos vékony vagy, de azt nem tudom így elképzelni hogy mennyire nőies vagy fiús.
2012. aug. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A zsír, ch bevitelnek, gabonának, tejnek, sőt, az életmódnak sincs köze a csontváz felépítéséhez. És nem a vékonyság, kövérség volt a kérdés. Miért nem lehet arra válaszolni?

(váll, derék, medence csontozat által adott szélessége alapján vannak az alkattípusok, alma, banán, körte, homokóra. És most erről van szó, nem arról, hogy erre mennyi zsír van lerakódva, mekkora az izomzat, és mennyit, miket kajál. Csak azért nem kell ide nem kapcsolódóan válaszolni, hogy írjunk valamit.)


Banán a típusod.

2012. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kép nélkül ez nem fog menni. Tegyél fel normális minőségű képeket, az arcodat kikockázhatod, ha nem szeretnéd, hogy valaki felismerjen.
2012. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!