Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Győri édes kakaós Jó reggelt...

A Győri édes kakaós Jó reggelt (-30% cukor) hizlal?

Figyelt kérdés
Vagy reggelire mehet minden nap?
2012. aug. 16. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:

2012-ben már jó lenne, ha mindenki eljutna oda, hogy az ételek önmagukban se nem hizlalnak, se nem fogyasztanak.

Az étrendtől lehet hízni és fogyni.

Amúgy én is szoktam reggelire enni, de nem mindennap és én már nem fogyózom.

2012. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hízlal, ha nem eszel mást, de - bármit állít a reklám - semmi hasznos nincs benne, vagyis a szervezeted bőven étkezik, viszont pontosan annyi kalória van benne, mint egy sonkás szendvicsben sajttal, zöldségekkel. Csak a szendvicstől jól is laknál meg még hasznos is lenne.


Én nem fogyózom, de 3. nap inkább nem reggeliznék semmit, csak ne kelljen ezt az édes vackot letuszkolni. Pedig egy-egy darab nekem is ízlik, néha-néha, tea mellé, tízóraira. De nem egy csomaggal minden nap.

2012. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha minden reggel azt eszem, az már étrend, nem?
2012. aug. 16. 09:09
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Az már étrend :D


Benne van a nevében: ÉDES. Ez azt jelenti, hogy cukor van benne. A cukor tudod mit csinál azon kívül, hogy rohasztja a fogaidat? Megemeli az inzulinszintet, aminek a szintje kényes a szervezetben, mivel ez az egyik tényező, amitől az éhségérzet függ. A hirtelen megemelt inzulint a szervezet lekompenzálja, általában alacsonyabbra esik vissza, mint mielőtt megemelkedett volna. Közben persze a vércukor szépen kivándorol a vérből - hála az inzulinnak. A vércukorszint esése pedig azzal jár, hogy kegyetlen éhes leszel.


Szóval a ráírt dolgok, hogy 8-12-ig nem leszel vele éhes - KAMU! Emellett ahogy írták, se tápértéke, se vitamintartalma nincs. Nassolnivalónak jó, mint egy csoki kb. De étrendet erre alapozni marhaság és értelmetlen is!


Az étrend az itt kezdődik:

[link]

2012. aug. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha minden reggel azt eszem, az már étrend, nem?"

NEM!

Ilyenkor mindig nagyon elszomorodok... :(

2012. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Inkább egyél zöldséget, gyümölcsöt, tejtermékeket,vagy egy jó rántottát, mert az ilyen műkaják semmire sem jók és még függőséget is okozhatnak cukortartalmuk miatt.
2012. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!