Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elrontottam már az 1. nap...

Elrontottam már az 1. nap vagy jólessz így?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!Szóval ma kezdtem a fogyokúrát.2-3 kg-ot kell max leadni. ( a combomon van felesleg)

Ma 2 tükörtojást ettem,1 töltött paprikát és 2 almát.. nahjo meg 5 darabka chipset :D Az utóbbit szégyenlem.:$ Nagyon nagy hiba? Jah, majd elfelejtettem, ami fontos, nagyon sokat ittam,sima vizet.

A másik problémám a mozgással van. Futottam 3 háztömböt (ami 6 percnek felel meg, pedig 40 percig kéne..) és utána nagyon fájt a hátam mert áprilisban volt gerincmütétem és ugy látszik nem tetszik neki. Milyen sportot ajánlanátok? Úszásra gondoltam (gyors illetve mell.) de nem tudom, hogy lenne valami hatása?


2009. júl. 22. 18:13
 1/8 A kérdező kommentje:
jah ami még fontos! a kenyeret, az édességet és a zsiros dolgokat teljesen kivonnám a forgalombol! Mellette sok sok víz...
2009. júl. 22. 18:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb mütéted volt, akkor mindenképpen elöször irány az orvos, csak ö tudja megmondani, hogy milyen sportot szabad csinálni, különben esetleg rövid idön belül ujabb mütét lesz szükséges.
2009. júl. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát gerincferülés miatt volt.Állítólag mütétek közt egyik legkomolyabb, mondjuk én ebböl nem éreztem HálIsten semmitsem.:)

Most voltam kontrollon júniusban és az a baj hogy esélyt se adott rá hogy kérdezzek, pedig ezt megakartam, de olyan közömbös.. viszont a leletemre azzvan irva hogy hétköznapi életet élhetek.

2009. júl. 22. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj a chipsek miatt :) de azért holnap nem bűnözz megint :)

sztem is a dokit meg kell kérdezni, de az úszás biztos, hogy jó!

2009. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha műtéted volt, akkor a gerincedet ne terheld. Úszás szerintem ideális.Ne bánkódj a chpis miatt, de azért legközelebb légy erősebb akaratú! :)
2009. júl. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm most megnyugtattatok. :D

Máskor majd fékezem magam.:P

Mmm szerintetek barna kenyeret lehet enni (azt se tul nagy mennyiségben) meg gyümis johurtot mondjuk reggelre meg este 5-6 ora fele?

2009. júl. 22. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szintén gerincbeteg vagyok. Elég komolyan. Nagyon óvatosan, de kezd el a mozgást, mert NAGYON fontos ahhoz, hogy majd idős korodban is tudj járni, és ne légy tolószékes. Dokikra e tekintetben ne nagyon hallgass... Ha én ezt tettem volna, még mindig nem tudnék járni. Tisztelet a kivételnek, de egy soha nem sportolt, hájfejű, bagós, punnyadt doki, honnan is tudná mit kell tenni...


No, szóval szépen lassan szoktassad. Figyelj belülre, figyelj a gerinced jelzéseire. Ha fáj, azonnal abbahagyni! Én mostmár akár napi több órát is tudok aerobicozni, de a futás még mindig fáj. Tehát javaslom ne azzal kezd! Amit ajánlok:

Fölvezetésnek, Norbi Duci tréning 2008. Ez arra tökéletes, hogy szokd a mozgást, és a gerinced körüli izmok erősödjenek, szokják az ez irányú terhelést, a mozgást.

Miután úgy érzed ez kevés, menj rá mondjuk az Aerobzónára, vagy a Fitness Kik-box 2-re, vagy a Hősök tornája kardio edzésre.


Mikor már ez is könnyen megy, akkor jöhetnek mondjuk Kiképzés, Fitness kik-box 1 satöbbi. (én csak Norbira tornázom.) És innen meg már minden mehet bátran. A futással majd mondjuk fél év múlva próbálkozz, de akkor is óvatosan, kis futás nagy pihenő.


sok sikert! :)

2009. júl. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. júl. 23. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!