Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szülés után vagyok lassan 1...

Szülés után vagyok lassan 1 évvel, és nem mennek a kilók, tornázni szeretnék, de nem izmosodni, hanem zsírt égetni, súlyt veszteni. Mire tornázzak? Kinek a dvd-je erre a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

27kg többlet van rajtam, ami borzasztó sok, már nem bírom!

Segítsetek légyszi!


2009. júl. 22. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
szia. szerintem a 27 kg többletnél dietetikus tanácsát kéne kérned, nehogy tönkretedd a szervezeted. és előbb le kellene adni pár kilót, mert ha így sportolsz, baj lehet az ízületeiddel, szíveddel...stb. de pl. napi 30-40 perc ütemes séta már belefér így is - pl. babakocsi és irány körbe a városon! baba-mama tornára nem gondoltál vagy vízi tornára szintén a babával? az szórakoztató is és együtt vagytok a kicsivel:)
2009. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először hagyd el a zsíros ételeket,szénsavas üdítőket,nasit.Sok zöldség,gyümölcs,sok víz.De szerintem ezt tudod.:)Én Rubint Réka dvdjét ajánlanám.Én is ezt használom.A "napi 20 perc önnmagadért".Ez négy részre van osztva.Has,comb,popsi,felsőtest.Akkor szerintem a felsőtestet hagyd el,mivel az súlyzós,és a kart erősíti.Remélem segítettem.
2009. júl. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi lányok, de megvárom a megváltó ötleteket :)
2009. júl. 22. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is este 6 után ne egyél. A szobab bicikli vagy az úszás nagyon jó segítség. Nekem úgy sikerült 13 kg-t lefogyni, hogy szobabicikliztem és 1200 kalóriánál nem ettem többet egy nap. Az első két hét iszonyú volt, mert állandóan éhes voltam, de aztán már jó volt. Amikor abbahagytam a diétát és a mozgást is nem jött vissza egy deka se :) Most kezdtem el megint a diétát és biciklizek. Sok sikert Neked!
2009. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy barátnőm úgy fogyott 15 kg-t, hogy teljesen kiiktatta a kenyeret és tésztaféléket meg persze az édeset és a zsírosat. de teljes kiőrlésű dolgokat, gyümölcsöt, halat. salikat annyit evett, hogy nem éhezett. az első hét volt szar, aztán átállt a szervezete. meg láttam, hogy napi 3 liter vizet simán megivott.

trükk: 2-3 db háztartási keksz és egy nagy pohár gyógytea - tuti jóllakottságérzés több órára! a keksz helyett a puffasztott búza is (max. 2 szelet)

2009. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!