Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hatásos lesz-e az...

Szerintetek hatásos lesz-e az edzésem a combom vékonyítására?

Figyelt kérdés
Napi 50 perces torna, amibe mindent belesűrítettem amit találtam a neten, kitörés, lábemelés oldalfekvésben, hanyatt fekvésben, hanyatt fekvés közben láb függőleges, terpesz zár, stb... 10 napja csinálom, szerintetek 2-3 hét múlva látható lesz az eredmény? Természetesen emellett az étrendre is figyelek. Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 16. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
igeen biztos látni lehet majd pár nap múlva az eredményt, csak így tovább sikerülni fog! :)
2012. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is figyelem a malac sültet,aztán meg megeszem.

ennyit az étel figyelésről.

amiket írtál teljesen jók bemelegítésnek a fél óra ugrókötelezés előtt.

az eredmény meg?

minden hónap elején mérd le az izmaid kerületét.

comb,vádli,derék,csípő stb,írd fel egy füzetbe,aztán majd 3-4 hónap múlva látod,hogy van-e eredmény vagy nincs.

2012. aug. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy betegség miatt miatt ,,ugrálós" mozgást mellőznöm kell, pl. a futást, ugrókötelezés, egyebeket. Tudnátok mondani egyéb gyakorlatokat is amik hatásosak, de nem kell edzőterembe menni, sajnos arra nincs lehetőségem, köszi:)
2012. aug. 17. 08:34
 4/4 anonim ***** válasza:

igen.

a kettlebell edzés pont ilyen.

nincs benne ugrálás,mégis iszonyat intenzív,mind izomterhelésben,mind állóképességileg.

gerinc,térd,egyéb ízületi problémásoknak is ideális.

2012. aug. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!