Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról milyen mozgással lehet...

Hasról milyen mozgással lehet a legkönnyebben fogyni? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok már lassan két éve lesz, hogy kondizok elég kól látszik is a hatésa, de hasról nem nagyon megy le a zsír. Már nem sok van rajta legalábbis úgy érzem, ha megtapintom kicsit erősen akkor érződik alatta az izom...


Szerintetek mit kéne csinálnom, hogy jobban menjen? Szoktam csinálni lábemelést, felülést törzsfodítással és hasprést utóbbiból a legtöbbet.



2012. aug. 17. 02:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs a kategóriáért most vettem észre, hogy inkább sportba kellett volna...
2012. aug. 17. 02:50
 2/8 anonim ***** válasza:

A hasizom gyakorlatokkal azt tudod elérni, amit te is észrevettél. Izmosodik a hasad a zsírréteg alatt :)


A hájat az aerob mozgás tünteti el. Fuss, vagy használd a konditeremben a futópadot, szobakerékpárt, lépcsőző gépet.

2012. aug. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha jól tudom az aerob edzéstől vesztek az izomból is azért nem nagyon szeretném, valami más megoldás nincsen mindenképp aerob?
2012. aug. 17. 04:48
 4/8 anonim ***** válasza:

A futógéppel és társaival nem vesztesz az izomból,most csinálom már 4ik hónapban a kardió edzést,futópad bicikli és némi felülés heti egyszer 50 vagy 100 ahogy kedvem tartja és lemegy a hasad,és mellékesen ne egyél este 6 után ,mert az rakódik le a hasadra.

22L

2012. aug. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ket eve jarsz terembe es ilyeneket kerdezel?


Olvasd el a body builder alapismereteket vagy/es a sarga kapszulat. Van egy olyan erzesem, hogy ezek kimaradtak az eletedbol.


Labazni szoktal, etrended van?


Kerdesre valaszolva: folytasd a sulyzos edzest, vegezz aerob edzest es legyen szalkasito dietad. De keszulj fel, hogy szalkasitas kozben egy kis izmot is veszitesz, ezert az etrended legyen nagyon jol belove!

2012. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
lábazni is szoktam étrendem is van az alapismereteket azt hiszem még régebben elolvastam azon az oldalon, a hasamon kívül nincs is gond semmivel...
2012. aug. 17. 16:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Még ha netán kis izom veszteség is lenne az aerob mozgástól (nem tudom), akkor is csináld, mert növeli az állóképességet, és egészséges.

Mindig mosolygok, mikor felfújt nagy darab emberek gyalog a 4. emelet után már alig bírják vonszolni magukat :)

2012. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyúrjunkvazze-nak van igaza! Helyi fogyás nincs! Gondolom tudod, hogy a zsírégetésre az aerob mozgás ( Pl:minimum 30 perc, egyenletes tempójú, gyors gyaloglás a jó 130 körüli pulzussal)... A futás nem erre van! A haspréstől meg az ilyenektől csak az izom épül, a háj nem tűnik el! A súlyzós edzés kombinálva az aerob mozgással, megfelelő fehérjedús kajálással ( jó étrenddel) simán megoldja! Nem tudom , hogy hányszor jársz kondiba 1 héten és ott mit és milyen intenzitással csinálsz!? Ajánlanám, hogy oszd be a heted pl: 3 napon csinálsz a héten súlyzós edzést és 3 napon meg csinálod az aerobot. Lehetőleg ne egymás utáni napokra tegyed ugyanazt a fajtát, így izomból nem vesztesz, de zsírt égetsz!:)
2012. aug. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!