Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Ti nem gyengülte...

Fogyókúrázók! Ti nem gyengültetek le fogyókúra közben?

Figyelt kérdés

Már 31 kg-ot lefogytam, de szinte már tornázni sincs erőm.

Mit tehetnék, hogy újból olyan legyek, mint régen?

Azelőtt napi szinten 40 perc megvolt, mostmár a 20 perc is kínszenvedés, nem is tudom sokszor végigcsinálni.



2012. aug. 17. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
akkor neked kardió edzés kellene,hogy visszaszerezd a fizikumodat
2012. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy izomból veszítettél, mert nem megfelelően ettél. Fehérjére figyeltél?
2012. aug. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az lehet amit a második írt biztosan is. Kivéve, hogy semmi köze hozzá a fehérjének.

Mennyi idő alatt adtad le? Mikor és mennyit étkeztél?

És miből áll ez a torna mellékesen?

2012. aug. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Harmadiknak meg csak egy mondatot ajánlok figyelmébe:

Testünk minden izma fehérjéből, aminosavból épül fel, amit önállóan előállítani nem tudunk, és mivel nem rendelkezünk fehérjeraktárakkal sem, így az optimális izomműködés érdekében naponta több alkalommal kell proteint tartalmazó ételeket fogyasztanunk.

2012. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ui.: ettől több energiád is lesz (ha esetleg még így sem értenéd)
2012. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez szép és igaz. De fehérje hiánytól még nem fognak sorvadni az izmok.
2012. aug. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Energia? Nem mondod. Minden hülye tudja az energiaforrásokat (zsír, szénhidrát, fehérje)És ezek közül a legfontosabb a szénhidrát, amiből a legtöbbet kell fogyasztani, főleg ha még tornázik is, mivel az egy anaerob mozgásforma.
2012. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kár volt koplalni, amit a koplalással leadtál, azt "kamatostul" fogod visszahízni.

Honnan tudom, hogy koplaltál?

Onnan, hogy nincs energiád.

Megfelelő diétával és sporttal ahogy fogy az ember, úgy lesz egyre fittebb, élettel teli.

2012. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

ucsóval értek egyet.

ez tényleg így van.

fel kellene legyél töltődve,nem lemerülve.

valamit elb@szarintottál.

szerintem is bejátszhatott a koplalásosdi.

2012. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fura, de nem írta hogy sorvadna az izma vagy hasonló. Én pl pont vérszegénységre gondoltam, bár ez több tünettel is jár. Normális a súlyod? Nem vitted túlzásba a dolgot és mentél le túl alacsony súlyra? Az a gond, hogy tömhetik fehérjével, lehet attól sem lenne több energiája. Csináltass egy vérképet ha nem a koplalás az oka és kiderül. Mióta tart ez? Miket eszel? Nem lehet hogy meguntad a mozgást? Nem vagy szellemileg leterhelve? Feltétlenül csak a fogyókúra az oka?
2012. aug. 18. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!