Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállni, hogy...

Hogyan lehet megállni, hogy az ember este 6 után egyen?

Figyelt kérdés

Le szeretnék adni pár kilót és úgy tudom, hogy az este evés a legkárosabb. Viszont én esténként vagyok farkaséhes! Már most korog a gyomrom, pedig már vagy 3 teát megittam, hogy legyen benne valami meleg, ami elveszi az étvágyam... Valami egyéb tipp?

Igazából én ellennék úgy, hogy egész nap nem eszem, csak este, de az este nem evés nagyon nem megy...



2012. aug. 18. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit irsz, az hülyeség: nyugodtan egyél este is, mert ha éhes vagy, akkor egész biztosan nem fogysz le, illetve rekord idö alatt visszahizod.

Az teljesen mindegy, hogy MIKOR eszel, az a lényeg, hogy MENNYIT. Ha a napi kaloriaszükségleted több, mint amennyit megeszel, akkor fogysz, ha nem, akkor hizol.


Az egyetlen, hoyg lefekvés elött két órával már nem célszerü megtömni a hasad, mert éjjel fájni fog.

2012. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Egyébként még soha az életben nem fájt a hasam attól, hogy jól belaktam este, viszont ha sokat eszem, akkor az életben nem fogyok. :)

Nagyon odafigyelek, hogy rendesen egyek, csak mindenből kisebb adagot, annyit, hogy ne legyek éhes, de nem annyit, mint amennyit birnék.

2012. aug. 18. 22:04
 3/13 anonim válasza:
2012. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első szinte mindent leírt és jól. Kivé, abba tudnék belekötni, hogy azt írta nem az számít, hogy mikor eszel, hanem, hogy mennyit. Tényleg lehet este enni, és tényleg a mennyiség számít, pontosabban a KALÓRIA mennyisége és nem pedig az ételé. Viszont a mikor nagyon nem mindegy ha úgy nézzük, hogy hány étkezésből veszem magamhoz a napi mennyiséget. Minél többször kell enni.
2012. aug. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan szedte mindenki ezt az este 6 órát?

Lefekvés előtt 3 órával lehet kb enni utoljára, ennyi idő alatt a nehéz étel is megemésztődik...

Ha diétázni akarsz, akkor napi 5-6x-i étkezés és mindig a soktól a light-os felé haladj... vagyis a reggeli legyen bőséges és a vacsorád a legkönnyebb... lehet kapni különféle vitaminos italokat, nem kell a legdrágább, abból akár este 9-kor is megihatsz egy shake-et ha éhes vagy...

Próbáld ki, hogy délután kettő-ig feltöltöd magad szénhidráttal és meglátod hogy este nem leszel már éhes... ugyanis pont azért vagy most akkor az, mert a szervezeted energiája akkorra már teljesen lemerül, a vércukorszinted lecsökken... de ha ezeket szinten tartod egész nap, akkor este nem lesz ilyen gondod...

2012. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán onnan, hogy az életviteli tanácsok között a korai lefekvés is szerepel. Találkoztam már 9 óra ágyba küldést is, mások tíz órát írnak. Ebből lehet talán visszaszámolva.
2012. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mindenhogy megszokas, par nap es hozzaszoksz, de a lenyeg, hogy atalakitani a napirendet.

Pl. elötte eleget enni...

ha megis megehezel, 6 utan mindig vizet inni... vizet inni... vizet inni... ebböl a vegtelensegig lehet. (Teat ugye izesites nelkül iszod? Szerintem nem jo ilyenkor, mert eszedbe juttatja az izeket meg igy is, inkabb csak vizet javasolnek. Pl a zöld tea nekem kifejezetten etvagyat csinal, igy azt reggel iszom.)

6 utan lefoglalni magadat, lehetöleg olyasmit csinalni, ami mellett nem jut idöd enni...

kitartoan tornaszni, vegigcsinalni...

2012. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:


"6után vizet inni vizet inni, lekötni magad, hogy ne gondolj az evésre..."

Úristen..


Remélem egyszer eljut az emberekhez, hogy a fogyókúra nem kínzás és koplalás..


Amúgy tényleg tök mindegy mikor eszel, de ami fontos, hogy sokszor, napi egy evés arra ösztönzi a szervezetet hogy raktározzon el minél többmindent, mert nem tudni mikor kap újra élelmet!


Ha este éhes vagy akár 6 után is ehetsz!

Igyál meg egy grépfruitot, egy almát össze turmixolva! Garantáltan nem leszel éhes, egyrészt a grépfruit rostal tele van és a gyomorban megduzzad, továbbá méregtelenítő, továbbá anyagcsere gyorsító ;)

Az ilyen vitamin shakeket meg felejtsd el ami por és stb.

Gyümölcs gyümölcs gyümölcs, zöldség, hús, garantáltan soha nem leszel éhes és fogyni fogsz és fittebb leszel!! A turmixba rakj pluszba extra szűz oliva olajat egy kávéskanálnyit, jobban felszívódnak a benne lévő zsírvab oldodó dolgok!

2012. nov. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: Úristen!

"Utolsó: ... Úristen.. Remélem egyszer eljut az emberekhez, hogy a fogyókúra nem kínzás és koplalás.. Amúgy tényleg tök mindegy mikor eszel, de ami fontos, hogy sokszor, napi egy evés arra ösztönzi a szervezetet hogy raktározzon el minél többmindent, mert nem tudni mikor kap újra élelmet!"

Most nem azert, de nem ugyanazt irtuk? Fenti = "A LENYEG; HOGY ATALAKITANI A NAPIRENDET." (Marmint a napi etrendet, nem a munkarendjere gondoltam:))

Mielött kritizalsz, olvasd el meg egyszer. Ha ö 6 utan nem akar enni, akkor ez a kerdes nem arrol szol, hogy "lebeszelni, mert mi okosabbak vagyunk", ugye? Ha nem akar 6 utan enni, ne egyen, meg lehet allni, ha elötte megkapja a tapanyagokat, vagy mondjuk teleszi magat, az ö döntese a 6 utan nem enni modszer. De azert jol ellattad keretlen tanacsokkal, a kerdesere nem valaszolva, a masikat viszont kritizalva, gratulalok!

2012. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!