Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1óra kocogás mennyit segíthet?

Kkicsii kérdése:

1óra kocogás mennyit segíthet?

Figyelt kérdés

Ma véletlenül sajnos "bezabáltam" nem bírtam ki hogy ne egyek :(

Szóval ma megettem:

-4 db almát

-később 1 bögre tej

-1 szelet panírozott hús (mármint rántott hús csak sütés előtt megettem 1-et amikor anyunak segítettem reggel .tudom hülyén hangzik de én szeretem)

A lényeg hogy este fogok 1 órát kocogni +még utána 35 perc alak-formaló torna. Ez mennyit javíthat a mai kalória bevitelen? Tudom hogy kevés ez a mozgás de ennyit tudok ma sajnos.:/ Hétköznap szoktam hétfőtől-péntekig napi 2 és fél órát mozogni (reggel-este) és így hétvégén csak napi 1 órát tudok kocogni este+torna :/ nagyon puffadtnak érzem magam meg kövérnek rossz érzés nem szoktam ennyit enni.de többet tényleg nem csinálok ilyet.!! Köszönöm a segítő válaszokat előre is!



2012. aug. 19. 16:10
 1/3 anonim válasza:

Ha ennyit ettél egész nap, akkor az borzalmas kevés. Ezt vissza fogod hízni, ha abbahagyod. Az anyagcseréd iszonyatosan belassul, raktároz.


Már ha lenne mit raktározni...ma egyáltalán nem ettél sokat, még fogyókúra szempontjából sem. Egyébként szerintem az egy óra kocogás is bőven elég. Én nem bírnék ennyit:D

2012. aug. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szeretek annyira nagyon enni.sőt...:S de a tejben sok a zsír ezért aggódom. Viszont mozogni imádok szó szerint :) meg bűntudatom van ha nem mozgok szóval ez motivál is :) 3 hete kezdtem a diétát azóta lement 8 kiló és szép feszes a bőröm de mivel még mindig duci vagyok 160cm/55 kg ezért még 4 kg hátra van.Nagyon szeretnék 51 kg lenni és emiatt van ekkora bűntudatom minden .:/ mozgás és éves után:/ de amit most írtál egyébként megnyugtatott Köszönöm.:) Persze az esti mozgás nem marad el. :)
2012. aug. 19. 17:12
 3/3 anonim ***** válasza:

keveset és szart ettél. gratulálok. Ráadásul a nyers hús egézségtelen, bélférges lehetsz tőle..

[link]

tessék kiszámoltam neked. 18L

2012. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!