Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van vmi tuti fogyókúra,...

Van vmi tuti fogyókúra, amivel minimum 5 kg-ot leadok rövid idő alatt?

Figyelt kérdés

Ne a szokásos ..járj el kondiba, mozogj sokat, stb...ötleteket várok, ezekkel én is tisztában vagyok, illetve az egészséges táplálkozás szabályaival is. Sokmindent próbáltam, vmiért most nem mennek le a kilók.

Van vmi tuti ötletetek? Hátha vmivel még nem találkoztam.


2012. aug. 19. 16:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Pálcikával edd a levest
2012. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Te meg húzzál bőrt a fogadra.

Csak normális választ kérek. Ha vkinek meglepően bejött vmi módszer, kérem ossza meg velem.

2012. aug. 19. 17:01
 3/20 anonim ***** válasza:

nekem léböjt kúrával 6 nap alatt lement 5 kiló és 1 jött csak vissza. persze mellette minden este futok, heti 4szer kardiozok és nem eszek édességet meg tésztát.

nem a legegészségesebb de eddig ez az egy ami nekem bevált.

2012. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
és a léböjt kúra alatt mit kell fogyasztani? a futás nekem nem jött össze, árt a lábamban az ereknek, nagyon megterheli őket. tudom, h sokmindent találok a neten a témában, de nem bizok a marketingdumában.
2012. aug. 19. 17:08
 5/20 anonim ***** válasza:

"mozogj sokat, stb...ötleteket várok, ezekkel én is tisztában vagyok, illetve az egészséges táplálkozás szabályaival is."


Ha tisztában lennél vele, akkor nem pazarolnád mások ugráltatásával az idődet.

2012. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem mozogsz/ sokat zabálsz = dagadt maradsz
2012. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2012. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos linket, egyébként lehet, hogy inden infót tudok, hogyan, milyen módon lehet lefogyni, csak valakinek rugdosni kéne, talán jobb kérdés lett volna, ha azt kértem volna, irjatok már valami olyan gondolatot, ami kitart, mig fogyózok.....és eltökéltté tesz....mert most igen le vagyok eresztve....

Szóval, köszönöm, ezt a léböjt kúrát, áttanulmányozom.

2012. aug. 19. 19:08
 9/20 anonim ***** válasza:

Figyi, ha te mondjuk autóvásárlás előtt állsz, akkor ugye természetes, hogy nem ruházati boltba mész be és ott próbálkozol autót venni?!

Hogy miért jutott ez az eszembe?

Csak azért, mert az élet számtalan területén ha az ember akar valamit, akkor tök természetes, hogy azokat a dolgokat teszi meg, amivel meg tudja szerezni.

Mondhatnám az elhíresült reklámszöveget: cipőt a cipőboltból.

Jajj, már megint elkalandoztam...


Szóval, ha valaki le akar fogyni, akkor miért nem fogja föl, hogy diéta és sport nélkül nem tud eredményesen és tartósan lefogyni?

Miért gondolja azt, hogy ő másképp működik, mint a többi ember?

Azt ugye tudod, hogy 1%-os különbség már a csimpánz létet jelenti?

2012. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
...Te nagyon primitív vagy!!!! pfff......ez nagyon gáz...
2012. aug. 20. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!