Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétásnak mondható ez a nap,...

Diétásnak mondható ez a nap, vagy sokat ettem egy kicsit?

Figyelt kérdés

1200 kcal-ás diétát csinálok, ez a 4. nap. Edzek rendszeresen, járok edzőterembe több mint egy éve. 160cm/50kg vagyok. 4 kg-ot szeretnék fogyni. A combommal van a legnagyobb problémám, 52 cm a legvastagabb részén..

Ma reggelire ettem 60g rozskenyeret 50g füstölt lazaccal és egy paradicsommal. Tízóraira ettem egy almát. Ebédre ettem egy csirkecombot(egészet), 100g kacsamellet és egy tányér párolt káposztát(sajnos cukorral volt elkészítve). Nem szándékozok ma már vacsorázni.


2012. aug. 19. 18:07
 1/1 anonim válasza:
A 160 cm-hez 50 kg pont ideális testtömeg! Felesleges kínozni magad! :) Ez a nap pedig mondható diétásnak, mivel azt a cukros káposztát délben etted!
2012. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!