Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túlzásba viszem a fogyókúrát?

Túlzásba viszem a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy ma nagyon elrontottam!?

Reggel(11 órakor)megettem 2 tojást sonkával,barna kenyérrel és kicsi sajttal.

Utánna egésznap 3 szilvát ettem.Majd este 7kor elmentem Fitness stúdióba 2 órát végig edzettem.Nem tudom miért de sok energiám volt.Holnap egyek sokat vagy mit csináljak?



2012. aug. 19. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennél többet egyél, mert ez nagyon-nagyon kevés.
2012. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennél sokkal többet kéne enned és inkább többször keveset alapon. 1000-1500 kcalra minimum szukseged lenne ha dietazol is, azert nem irtam pontos szamot mert ez mindenkinel mas.
2012. aug. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nem fogyó, hanem éhezőkúra
2012. aug. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elégé túlzásba viszed. így nem lehet fogyni, csak tönkre vágod a szervezeted és elhízol.
2012. aug. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ez nem jó.

az éhezést le kellene cserélned minimum fogyókúrára,de inkább egy normális diéta lenne a jó.

vagy alapban milyen az étrend?

2012. aug. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez éhezés, nem fogyókúra.

Az ilyen általában nem is vezet rendes eredményre.

2012. aug. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
így egy formátlan piszkafa leszel, aki jó eséllyel bél, vagy gyomor betegséggel fognak ápolni.. nem elpusztítani kell a tested, hanem kiszolgálni.. az éhség nem véletlenül van, sürgősen olvass utána ennek a neten, mert ez veszedelmes, amit művelsz
2012. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!