Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május végére akarok bomba...

Május végére akarok bomba alakot, hogyan tudnám elérni?

Figyelt kérdés

15 Éves lány vagyok, 159-160 cm és 61 kg. Tegnap rendeltem egy olyan mini szteppert, abból tudnék csinálni bármennyit ( már 3 éves csinálom és elég jól birom az idő koptató múlásán is át ), az hogy enyhén túlsúlyban vagyok a rendkivüli étvágyamnak köszönhető. De mostantól ennek véget szeretnék vetni !

Irjátok le, hogy milyen étrendre és mennyi mozgásra van szükségem, hogy május végéig nagyon jó alakom legyen. Ez minden vágyam. Én napi 3000-3500 kalóriával voltam megszokva, de képes vagyok 2000 alá menni bármennyivel.

Csak irjátok le mit kell csinálnom és nekem elég ennyi

Előre is köszönöm !


2010. ápr. 29. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. május végére nem lesz bomba alakod, vagy ha mégis, június végére kétszer annyit hízol vissza

2. drasztikus diétával (felére csökkenteni a kalóriabevitelt akkor is az, ha egyébként a felénél kicsit több lenne a normális) 15 évesen felborítod a hormonháztartásodat, a ciklusodat, ha szerencséd van, még meddő is lehetsz később


Ezeket figyelembe véve én a helyedben az egészséges táplálkozást választanám. Kerüld a fehér lisztet és a cukrot, mindent, amikben ez van, pl. tészta, gyorskaja, üdítő (100%-os is, kivéve frissen facsart). Fehér kenyér, zsemle kifli helyett teljes kiörlésűt egyél, próbálj meg minél többször salátát enni hússal ebédre meg vacsorára, ne nassolj, ha főétkezések között éhes vagy, gyümölcsöt vagy natúr joghurtot egyél. Ne hagyj ki egyetlen főétkezést se.

2010. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát..nem most kellett volna észbe kapni, hanem mondjuk decemberben.
2010. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a kilóid alapján épphogy pár kilóról beszélünk....bringázz napi szinten és a szteppert csináld..nem kell koplalni..bár a 3000-3500 kcal-t soknak tartom, de ha aktívan sportolsz, akkor mehet, csak figyelj rá, hogy használd is fel
2010. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 kilót egy hónap alatt? Rosszul hangzik.
2010. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy 11 kilót akarok fogyni, 57%os válaszoló


Sem azt, hogy 1általán leakarok adni egy pár kilót. Részemről maradhat az egész 61 kiló, akár több is lehet, a lényeg csak az, hogy jól nézzenek ki rajtam ezek a kilók.


A jóakaratot értem, a " hamarabb kellett volna észbe kapni " tipusú megjegyzéseket viszont már nem. Nem vagytok a haverjaim, nem ismertek, nem tudhatjátok ebből kifolyólag, hogy miért nem változtattam eddig. És bár többen is próbáltátok a tudtomra adni, hogy ez nem fog sikerülni ennyi időn belül, azért én hiszem, hogy egy hónap alatt ellehet érni jelentékes változásokat is és azt hittem, hogy itt segitségre bukkanok, de egy válasz kivételével igazán felesleges volt feltenni ezt a kérdést


Viszlát

2010. ápr. 29. 13:55
 6/6 anonim válasza:

nem kell ijen hamar felmérgelőni na..:)

hát szerintem járj kondizni heti 2x - 3x és mellette szaladj rendszeresesn, minden este. igyál szénsavmentes vizet mert a bubi leköti a zsírokat.. este 6-7 után ne egyél, egyél sok gyümölcs-zöldséget.. a csokit amennyire tudod mellőzd. egyél egy nap sokszor és keveset.

énis rengeteget fogyokúráztam, és sokszor túlzásba is vittem. ne azzal old meg, hogy nem eszel mert visszahízod 1.. és 2 én mindig szédültem, fájt a fejem és rossz volt a közérzetem is. ingerlékeny voltam, mindig fáradt. ez nem megoldás.

most 18 éves vagyok 155 és 52 kg. általába 48-50 szoktam lenni, csak most kicsit összejöttek a kgk. igyál sok sok vizet.. és sportolj ;) sok szerencsét és kitartást.

ja..és ne a csodát várd, hogy egyik anpról a másikra fogsz lefogyni..csak türelmesen, és tartósabb lessz.

2010. ápr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!