Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap futok 30 percet...

Ha mindennap futok 30 percet akkor 1 hónapban mennyit adhatok le?

Figyelt kérdés
2012. aug. 21. 13:00
 1/8 anonim válasza:
Nemrégiben olvastam és szerintem nagyon igaz:a fogyás60%ban az evéstől függ,40%-ban a mozgástól.Napi 4km-t futok.162centi 59kg voltam,úgy 2kg-t próbáltam leadni.Tartottam a súlyom egy deka se le se fel.Elhagytam a kenyeret ,és mézet használok plussz édesítőszert.Egyéb változtatást nem tettem,2hét alatt leolvadt az áhított2kg
2012. aug. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen az igaz lehet, amit mondasz. De én semmiféle szar kaját nem eszek. Szóval, ha eszek kenyeret akkoris csak teljes rozs kenyeret, meg mindent édesítőszerrel csinálok.
2012. aug. 21. 13:17
 3/8 poiu ***** válasza:
Egyesnek igaza van. Futni jó, de nem biztos, hogy fogyaszt - 30 perc futás 3-400 cal, nem sok, de vannak, akiknek ettől megnő az étvágyuk és híznak fogyás helyett. A teljes kiörlésű kenyér glikémiás indexe nem sokkal jobb, mint a fehéré. Legegyszerűbb elhagyni a kenyeret és a keméynítőt. Helyett zöldség és még több zöldség.
2012. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kocogj, mert akkor tudsz zsírt égetni. A gyors futás fogyás tekintetében nem használ. Én azt ajánlom, hogy minden nap 1 órát fuss. Kezdetben 2perc futás - 2perc séta, és így tovább. Mindig emeld a szintet, ha úgy érzed, hogy az előző már jól megy. Nem lesz egyszerű, amíg eljutsz arra a szintre, hogy 1 órát egyben lefuss, de megéri, mert nem csak a diétád alatt fogsz futni, hanem az életed részévé válik.

Szerintem amúgy 3-4kg-ot lehet leadni egy hónapban vele. Ha mindent jól csinálsz persze. :)

Sok sikert és kitartást!

2012. aug. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy ne használna a gyors futás? És elég a fél óra is, ha a futás intervallumos: 1 perc intenzív futás után 30 mp kocogás, vagy 2perc futást 1 perc kocogás kövessen, a lényeg, hogy 2:1 arányban legyenek.
2012. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na megint egy okos válaszoló. Hol írtam, hogy nem használ a gyors futás? Azt írtam, hogy fogyás szempontjából nem használ sokat. Miért? Mert köztudottan a gyors futás az izmot építi, a kocogás pedig a zsírszövetekhez nyúl. De ajánlom figyelmedbe az internet segítségét, és olvasgass kicsit... -.-"
2012. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Ötössel értek egyet. Rövidebb idő alatt - a térdeded kevésbé terhelve több kalóriát égethetsz. Az intenzív (anaerob) fázisban valóban inkább glükózt égetsz mint zsírt, de a lassú fázisban csak zsírt égetsz. Ha az intenzív fázist tudod nagyon durván csinálni (tüdőkiköpésig), akkor kevesebb ciklus is elég.
2012. aug. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

És, ha úgy kezdek bele, hogy párnapig 30 perc futás és utánna ezt 2 naponta növelem 10 percenként addig ameddig el nem érem az 1 órát? Ígyis lehet fogyni 1 hónap alatt?

2012. aug. 23. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!